.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Şubat 2014

YORUM 0

Doğal yöntemlerle akne tedavisi

  • Sponsor
  • akne tedavisi

    akne tedavisi

    Sizinde korkulu rüyalarınızdan biri akneler ise artık bunun çözümünü doğal yollarla sağlayabileceksiniz. Genelde gençlik çağlarında sıkça karşılaştığımz akne ve sivilceler görünümüyle bizi rahatsız eden bir cilt sorunudur.

    Son yıllarda bir çok alana olduğu gibi akne tedavisinde de doğal yöntemler kullanılmaya başlanmıştır. Bununla ilgili bazı serumların kullanıldığını çok iyi biliyoruz. Ancak net bir bilgi olmadığından konu içerisinde sizlere önerme gerçekleştirmedik. Akne ve sivilcelerden kurtulmak , hatta önlemek için bu maddelere özen göstermelisiniz.

    1 – Cildinizi 2 kez ( sabah – Akşam ) temizleme köpüğü yada temizleme jeli ile yavaş biçimde temizleyin.

    2 – Cildi yağ ve nem dengeleyici nemlendirici ile nemlendirmeyi ihmal etmeyin.

    3 – Antiseptik tonik ile yüz ve boyun kısmınızı silin.

    4 – Dış etkenlere karşı koruyucu kullanın. ( Aşırı sıcak veya soğuk )

    5 – Spor yapın. Vücudunuzdan ve dolayısıyla cildinizden toksin atmış olursunuz.

    6 – Bol sıvı tüketin. Su, maden suyu, bitki çayları, ( Kuşburnu, Ada çayı ) , mevsiminde taze sıkılmış meyve suları tüketin.

    7 – Katkı madde içerikli hazır gıdalar tüketmekten mutlaka kaçının. Şeker, fazla tuz, margarin, inek sütü gibi gıdalardan uzak durun.

    8 – Aşırı makyaj! Yani toz pudra gibi gözenekleri tıkayan cildin nefes almasını engelleyen malzemeler daha çok sivilce oluşumunu tetikler. Makyajı mutlaka normal düzeylerde gerçekleştirin.

    Elbette bu maddeleri çoğaltmak mümkün. Ancak bu önemli noktalar üzerinde durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. İlerleyen dönemlerde akne ve sivilce konusunda bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

    Etiketler:, , ,

    Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

    Yorum Yaz