.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Ekim 2013

YORUM 0

Dolce & Gabbana 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 • Sponsor
 •  

  Dolce & Gabbana 2014

  Dolce & Gabbana 2014

  Dünya moda haftaları içerisinde en etkileyici kreasyonları sizler için araştırıp galeri ve video olarak beğeninize sunuyoruz. Bu bölümde Dolce & Gabbana 2014 için hazırladıkları İlkbahar – Yaz koleksiyonundan en çarpıcı tasarımları sizlerle beraber inceleyeceğiz.

  Aslında bütün moda haftalarında bir çok defileyi izleme şansına sahip oluyoruz. Bunlar içerisinde dikkat çekenleri sizlerle buluşturmak için ayrı bir özen gösteriyoruz. Bütün defilelere yetişmemiz elbette mümkün değil. Ancak sizlere sunduklarımız her zaman özel ve mükemmele yakın defileler olacaktır. Dolce & Gabbana bu güne kadarki bütün defileleri ile bizim beğenizi ve dikkatimizi çekmeyi başarmıştır. Bu defilesinde ”bu yaz bitecek mi?” sorusunu sorduğumuz vintage tarzı hakkında yanıt vermiş oldu. Desenler , puantiye detaylar ve retro görüntü ile kaliteli çizimler sayesinde inanılmaz şık tasarımları bizlerle buluşturdular. Merak edenler için aldığımız görüntülerin Milan moda haftasına ait olduğunu belirtelim. Bazı siteler çok çabuk modelleri yayınlıyor. Ancak bizim gelişi güzel yayınlamak hiç bir zaman işimize gelmez. Öncelikle modelleri resim galerimizde inceledikten sonra dilerseniz defilenin videosunu en altta takip edebilirsiniz.

  Defile ile alakalı model analiz yerine görselleri detaylı sunmanın her zaman olduğu gibi çok faydalı olacağını düşündük. Ancak bir kaç kelime ve bilgi vermek gerekirse Yunanistan mitolojisinden esinlenildiği söylenebilir. Geçtiğimiz defilesi de buna benzer görüntülere sahne olmuştu. Şimdi sizlerle Dolce & Gabbana 2014 İlkbahar- Yaz koleksiyonu görsellerini inceleyelim.

   

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz