.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Eylül 2014

YORUM 0

Dudaklarda Ombre Modası

 • Sponsor
 • Ombre dudaklar

  Ombre dudaklar

  Geçtiğimiz yıl özellikle saçlarla ilgili yazılarımızda ombre modasından bahsetmiştik. Ancak son günlerde dudaklar içinde aynı modanın geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Henüz ülkemizde çok yaygın olmayan bu tarz hakkında sorabileceğiniz soruları bir konu içerisinde derlemeye çalıştık. Öncelikle ombre hakkında bilgiler vererek başlayalım.

  Renklerin koyudan açığa doğru gitmesine ombre diyoruz. Tersi olursa ters ombre şeklinde yorumluyoruz. Saç boyalarında özellikle 2 senedir aktif olarak gördüğümüz bu moda bu sene içerisinde yavaş yavaş rujlarda da görülmeye başladı. Ombreyi saçlara uygulamak kolay. Ancak dudaklara nasıl uygulayacağımız konusunda net bilgilere sahip değiliz. İşte bu konu içerisinde gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Konu ile ilgili olarak kadinvekadin.net sitesinin hazırladığı başarılı yazıyı örnek olarak kullanabiliriz.

  Dudaklarda Ombre Nasıl Uygulanır?

  1- İlk olarak dudaklarınıza şeker ve bal karışımı ile peeling yapın ve ölü derilerden arındırarak rujunuza pürüzsüz bir zemin hazırlayın.

  2- Daha sonra uygulamaya geçmeden önce en sevdiğiniz renksiz dudak nemlendiricinizi uygulayın.

  3- Şayet pembe tonlarında bir ruj sürecekseniz, mürdüm tonlarında; kırmızı ruj tercih ederseniz koyu kırmızı/bordo tonlarında bir dudak kalemi ile dudaklarınızı çerçeveleyin.

  4- Dudak kaleminizin rengiyle aynı ya da benzer renkte bir ruju, çerçevenin iç kısımlarına sürün ama dudaklarınızın ortasını mutlaka boş bırakın.

  5- Artık sıra ikinci ruj rengine geldi. Eğer dudak kaleminde mor/mürdüm tonları kullandıysanız pembe bir ruj, bordo bir kalem kullandıysanız kırmızı bir ruj alın ve dudaklarınızın ortasına rujunuzu sürün.

  6- Her iki ruju da sürdükten sonra dudaklarınızı kapatarak renkleri birbirine yedirin.

  7- Daha sonra dudak kaleminizi alın ve iki rengin iyice birbirine geçtiğinden emin olmak için koyu renk rujun üzerinden geçin ve tekrar renkleri birbirine yedirin.

  8- İki rengin geçiş yerinde keskin bir çizgi kalmadığından emin olduğunuzda, dilerseniz şeffaf bir parlatıcı ile üzerinden geçerek ekstra parlaklık sağlayabilirsiniz.

  8 madde sonunda sizinde mükemmel görünümlü ombre dudaklarınız oldu. Konu ile ilgili olarak takıldığınız bölümler için bize ulaşmayı ihmal etmeyin.

  Ombre dudak modası ile ilgili seçtiğimiz bir kaç kareyi sizlerle paylaştık.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz