.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Eylül 2013

YORUM 0

Dünyadan başarılı tesettür kombinleri

 • Sponsor
 • tesettür kombinleri

  tesettür kombinleri

  Genel olarak hep ülkemizdeki kombinlerden bahsediliyor. Sitemiz içerisinde çoğu zaman Dünyadan da örnekler sunmaya çalışıyoruz. Bu bölümde de sizlere çeşitli Müslüman ülkelerden yaptığımız başarılı tesettür kombinlerinden örnekler sunacağız.

  Moda sitelerinde nedense tesettür konusunda geniş kombin önerileri yok. Bazı tesettür siteleri bu konuda çok ilgi göstermiş olsa da onlarda gelişi güzel resimleri kombin olarak değerlendirmişler. Çoğu zaman marka reklamı yaparak öneri konusunu istismar etmişler. Bu konuda çok az başarılı site sayabiliriz. Bizde maddi bir beklenti olmadan sizlere başarılı kombinlerden en azından gördüklerimizi sunabilmek isteriz. Tesettür giyim konusunda da bir modanın olduğunu ve bunu sıkı takip etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Defile ve koleksiyonlardan edindiğimiz bilgilerle sokaklardan ve podyumlardan oluşturduğumuz kaliteli galerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ancak öncesinde bazı bilgileri vermek gerekiyor. Modern tesettür anlayışının tercihleri ile bazı kesimin düşünceleri birbirini tutmuyor. Buda dini bir konu olduğundan saygı duymak gerekiyor. Biz galerimizde buna dikkat etmeye çalıştık. Sadece bir kesime değil modern tesettür çizgileriyle her türlü tesettür giyim anlayışına uygun hareket etmeye çalıştık. Aslında olması gereken bir tarzdır. Ancak yinede dediğimiz gibi saygı duymak gerekiyor. Galeriyi gezerken bunları da göz ardı etmemeniz gerekiyor.

  Dünyada tesettür konusunda modayı takip eden başarılı sitelerden de faydalanmaya çalıştık. Bu doğrultuda çok renkli ama başarılı olduğuna inandığımız galerimiz ortaya çıktı. Özellikle kombinler konusunda sizin fikirlerinizi de çok merak ediyoruz. Dilerseniz şimdi tesettür kombin konusunda hazırladığımız galerimize geçelim. Galeriye geçiş için yukarıdaki büyük resme tıklayın. Ardından galeriden detaylı olarak yararlanabilirsiniz.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz