.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" Calzedonia Bikini Modelleri "

Yazan :

27 Ekim 2013

YORUM 0

Ekol Pantolon Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 •  

  Ekol Giyim Pantolon Modelleri Ekol Pantolon Modelleri ve Fiyatları

  Ekol Giyim Pantolon Modelleri

  Bu konumuzda daha önce ürünlerini beğeni ile tanıttığımız Ekol giyim markasının birbirinden şık pantolon modellerinden satışta olan ürünlerini inceleyeceğiz. Fiyat , kalite , ürün detayları ve model tanıtımlarından oluşan konumuzda , pantolonlar ile alakalı bir çok bilgiye ulaşmış olacaksınız. Sizlere derlediğimiz bu ürünler Ekol Mağazaları ve online satış sitesi olan ekolonline.com sitesinde bulunmaktadır. Sitemiz üzerinde sadece analiz amaçlı ekleme yapılmıştır.

  Şimdi biraz Ekol pantolon modelleri hakkında araştırmalarımızdan bahsedelim. En önce her zaman olduğu gibi fiyatlarla başlayalım. Bizler için kalitesi kadar fiyatları da önemli diyorsanız işte sizler için araştırma sonuçlarımız. Fiyatlar arasında çok büyük farklar yok. Hemen hemen bütün modeller 120 TL değerinde. Bazı ürünlerde 110 TL fiyatlarda görebilirsiniz. Bu konuda şuan için markayı beğenmenizle alakalı olarak tercih edilebilir. Çünkü piyasada indirime girmiş aynı kaliteye yakın ürünlerde bulunabilir. Her zaman sizlere objektif değerlendirmeler sunmaya çalışıyoruz. Peki bu fiyatlar için sundukları kalite nedir? Hemen bu sorunun cevabı için incelemelerimize bakalım. %75 PAMUK %20 POLYESTER %5 ELESTAN genel oranlar böyle. Yine diğer konularımızda oranları inceleyerek sizde kalite sonucuna varabilirsiniz.

  Seçenekler konusunda ise yaklaşık yirmibir model ile satışları var. Buda yeterli bir sayı olduğunu düşünüyorum. Marjinal seçimler arayanlara üzücü haberimiz var. Ekol giyim içerisinde çok marjinal tasarımlar yok. Genelde klasik veya dönemin trendine uygun modeller tercih edilmiş. Şimdide sizlere satışı yapına bütün modelleri görsel olarak sunma zamanı geldi. Galeriye geçiş için yukarıda büyük resmi tıklayın. Ardından büyük boy olarak ürünleri inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz