.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

3 Eylül 2013

YORUM 0

Ekose Elbise Modası

 • Sponsor
 • yeni sezon ekose elbiseler

  yeni sezon ekose elbiseler

  Daha önce sitemiz içerisinde sizlere ekose modası hakkında bilgi vermiştik. Hatta ekose etek modelleri adı altında bir konu ile bilgi paylaşımı yapmıştık. Bu konumuzda son dönemlerin trendi olan ekose elbise modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

  Özellikle defilelerde çok sık rastladığımız ekose detayların zamanla sokak modası dahil her alanda etkisini gösterdiğini gördük. Bunun üzerine bu modanın bu sezon için nasıl yayıldığını araştırdık. Belli başlı modacıların üstüne düştükleri bu modellerin en seçkin örneklerini sizlerle paylaşacağız. Bunun yanında sokak modası ve ünlülerin ekose elbise tercihlerine göz atacağız.

  2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonları içerisinde sıkça rastladığımız ekose elbiseler , önümüzdeki sezonun tartışılmaz trendlerinden biri olacak. Sizlerde şimdiden buna hazırlık yapabilirsiniz. Genelde etek ve gömlek olarak alıştığımız ekoselerin artık palto , elbise veya aksesuarlarda görüldüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Celine, Mulberry , Louis Vuitton ve Calvin Klein gibi modanın önde gelen markalarının defilelerinde bu modelleri sıkça görme şansına sahip olduk. Önümüzdeki günlerde bu markaların defile videolarını ve görsellerini defile kategorimizde sizlerle paylaşacağız.

  Sizlere yeni defilelerden derlediğimiz görüntülerin yanında sokak modasına yansımalarını da görseller içerisinde sunacağız. Ünlülerin tercihlerine de bu galeride yer vermeye çalıştık. Sizde yeni trend alarmının hazırlıklarına şimdiden başlasanız iyi olur. Galeriye geçiş için üstteki resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında bütün görselleri büyük boy inceleyebilirsiniz. Sizlere keyifli bir moda yolculuğu dileriz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz