.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Aralık 2013

YORUM 0

Elle çizme modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Ele çizme modelleri

  Ele çizme modelleri

  Profesyonel olarak marka ve ürün incelemesi yapan sitemizde bu sezon çizme modelleri bulmakta sıkıntı yaşadık. Çok fazla fırsat ve ürün seçeneği sunma şansımız olmadı. Ancak Elle çıkardığı yeni sezon çizme modelleri ve uygun fiyat seçenekleri ile yüzümüzü güldürmeyi başardı. Havaların soğumaya başladığı şu günlerde çizme almayı düşünüyorsanız bu konuyu dikkatli takip etmenizde fayda var.

  Elle çizme modelleri incelememizin ilk bölümünde sizlere fiyatlardan bahsedeceğiz. Aşağıda galerimizde gördüğünüz şahane çizmelerin fiyatları 230 ile 120 TL arasında satılmaktadır. Sıkı durun normal fiyatları 800 TL ‘yi buluyor. Ürünlerin kalitesi ve indirimler düşünüldüğünde müthiş bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu ürünleri Elle satış noktaları veya markafoni.com sitesinden temin edebilirsiniz. Online alışveriş seçeneğini kullananlara butiğin geçici süreyle açık olduğunu belirtmek isteriz. Sitemizi günlük takip edenler her gün bir çok fırsattan haberdar oluyorlar. Sizlerde bizi takip etmeye devam edin.

  Şimdide biraz çizmelerden bahsedelim. BU sezon bu kadar çok ürün seçeneği sunan çok fazla marka yok. Elle bu konuda çok başarılı bir görüntü çizdi . Özellikle birde modellerin şahane görüntüsü ve şıklığı sezonun en iyilerinden biri haline getirdi. Sizlerde galeride modelleri inceleyince bize hak vereceksiniz. Elbette malzeme konusunda inceleme yaptık. Yorumları ve şikayetlerini inceledik. Büyük övgüler alan markanın elle tutulur bir şikayeti de yok. İhtiyaç durumunda bu fırsatı kaçırmayarak karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi Elle çizme modelleri galerimize bir göz atalım.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz