.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Mart 2014

YORUM 0

En çok yapılan makyaj hatalar

 • Sponsor
 • Makyaj

  Makyaj

  Daha güzel görünmeye çalışırken görüntünüze zarar veren en önemli 5 hata ile karşınızdayız. Bu hatalar en çok yapılan makyaj yanlışları olarak da değerlendirilebilir. Elbette bunlar dışında da yanlış bilinen doğrular var. Ancak bunlar listenin en başında yer alan önemli hatalar.

  Sivilce kapatırken yapılan hatalar

  Sivilceler en zorlu düşmanlarımızdan biri. Bunun için kapatıcıyı koyu mor halkaları kapatmak için kullanıyoruz. Kapatıcınız ten renginizle uyum içerisinde olmalıdır. Aksi halde kötü bir görüntü olacaktır.

  Fondöten seçiminde yapılan hatalar

  Fondöten seçimlerinde tonların teninizle çok farklı olması halinde kötü bir görüntüye neden olursunuz. En ideal fondöten kullanımı teninizden bir ton farklı olanıdır. Bunun dışında seçimler sizi zor duruma sokabilir. Flashlı bir resim çekerek teninize uyguladığınız fondötenin doğru olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

  Ruj seçimindeki hatalar

  Ruju giydiğimiz kıyafete veya gireceğimiz ortama uygun sürmelisiniz. Parlak dudak parlatıcıları ise çoğu kadının seçimi oluyor. Fakat parlak ruj sürmüş bir kadın az ışıklı ortamda veya banyo gibi daha karanlık alanlarla harika görünse de; yoğun güneş ışığı altında göze batar.

  Gündüz saatlerinde hafif ve mat tonlar kullanmayı tercih edin. Akşamları istediğiniz kadar cesur olabilirsiniz.

  Far seçiminde yapılan hatalar

  Far seçiminde yapılan hatalardan ziyade yapılmayanlar konuşmak daha doğru olur. En alta siyah, üzerine gri, kaşların altına da beyaz. Lütfen artık bu gölge oyunlarını bir kenara bırakın. Bu huyunuzdan vazgeçemiyorsanız da açıktan koyuya gitmektense, koyudan açığa gidin.

  Göz makyajında yapılan hatalar

  Rengarenk farlar ve yoğun göz makyajı her zaman abartılı bir görünüme neden olur ve göz kapaklarınız daha geniş görünür. Yoğun kirpikler ve biraz da eyeliner harika görünmek için yeterli olacaktır.

  Bunlar dışında eklenebilecek bir çok madde olsa da en önemli hatalar bunlardan ibaret. İlerleyen dönemlerde güzellik konusunda öneriler paylaşmaya devam edeceğiz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz