.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Mart 2014

YORUM 0

En güzel abiye kombinleri

 • Sponsor
 • 2014 abiye kombinleri

  2014 abiye kombinleri

  2014 yılı için hazırlanmış başarılı kombinlerden size bir konu hazırladık. Gece davetlerinde ne giyeceğinizi düşünüyorsanız bu konuya bir göz atmanızda fayda var. Bir çok renk ve elbise modeli hakkında güzel bilgilere sahip olabilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi görsel örnekler yazılı anlatımlardan çok daha faydalı olacaktır. Ancak biz iki yöntemi de konumuzda paylaşacağız.

  Bu senenin başından beri aksesuar konusunda ciddi uyarılarda bulunuyoruz. Aksesuar seçimlerinizi hafife almayın. Aksesuar gece elbiselerinin tamamlayıcı en önemli ayrıntılarındandır. Son dönemlerde büyük aksesuarlar tercih ediliyor. Büyük küpeler bir hayli trend. Ancak siz fiziki özelliklerinize göre buna dikkat edebilirsiniz.

  Elbise tercihlerinizi daha feminen renkler üzerinde yoğunlaştırın. Kırmızı , mor gibi renkler şu sıralar çok fazla gündeme geliyor.Bunun yanında ayakkabı , aksesuar ve çanta seçimlerinizi ise hemen hemen aynı renk olarak belirleyin. Bu size müthiş bir görünüm sağlayabilir. Resimlerde bunun bir çok başarılı örneğini bulabilirsiniz.

  Bir çok başarılı kombinin yer aldığı galeride ayrıca isterseniz sizinde kombinleriniz yer alabilir. Başarılı kombinlerinizi iletişim bölümünden bizle kontak sağlayarak ulaştırabilirsiniz. Böylece sizin seçimlerinizde binlerce ziyaretçisi olan sitemizde yayınlanacaktır. Biz bu konumuzda kendi seçimlerimiz ile devam edelim. Sonrasında sizlerden kombinler geldikçe galeriye mutlaka eklenecektir. Gece kıyafeti seçmede ve kombinle de sıkıntı yaşayanlar bu galeri sizler için geliyor. 2014 elbise kombinleri bir diğer adıyla abiye kombinleri sizlerle.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz