.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Mayıs 2013

YORUM 0

En Güzel Çeyizlik Yazma Modelleri

 • Sponsor
 • Sizlere her konuda en güzel örnekleri sunmaya çalışacağım. Bu konumuzda çeyizlik yazma modelleri için sizlere örnek olacak galerimizi takdim etmek istiyorum. Her ne kadar böyle şeyler eskide kaldı dense de eminim ki aranızda benim gibi düşünenler mutlaka vardır. Bizim örf ve adetlerimizde olan çeyiz geleneğini devam ettirebilmek adına sizlere bu tarz konular eklemeye devam edeceğim.

  Bir kısım insan içinde süs olarak görülen bu güzel modeller el işi göz nuru olduğundan kesinlikle değer verilmeli diye düşünüyorum. Özellikle bu başlık altında sizlerde satmak istediğiniz modeller olursa bize yazabilirsiniz. Mutlaka size geri dönüş gerçekleştirip sizinde el emeği ürünlerinizi tanıtabilirim. Yazma örnekleri resim galerimiz ile birlikte yorumlarınızı bekliyoruz.

  çeyizlik yazma

   

  Galerimize geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Galeride tam boy olarak net şekilde resimleri görüntüleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz