.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Ekim 2013

YORUM 0

En güzel kürk modelleri

 • Sponsor
 • Kürk Modelleri

  Kürk Modelleri

  Kış yaklaştıkça gereksinimleri de ön plana çıkmaya başlıyor. Kürk alsak da almasak da baktığımız modeller arasındadır. Bu nedenle dönemin kürk modası hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Bu sezona ait en güzel kürk modellerini bir galeride sizler için topladık. Ayırca kombinleme konusunda sizlere yardımda bulunacak bir kaç modeli de resim galerisinde bulabilirsiniz.

  Kürk modelleri için sizlere önerilmiş modeller arasında sezonun en trend modelleri yer almaktadır. Bir çok katalog , defile veya sokak modası resimleri araştırıldıktan sonra ortaya çıkan en güzel modelleri sizler için derledik. Bu galeriye dahil edilmesini istediğiniz modelleri sizler de bizlere ulaşarak ekletebilirsiniz. Yorum kısmından yazdığınız yorumlar neticesinde size ulaşabilir ve kombininizi siteye ekleyebiliriz. Kombin demişken kürkler yanlış kombinlenmesi ile meşhurdur. Bazı hanımlar gösteriş için aldıkları kürkleri maalesef yanlış kullandıkları için kendilerini komik duruma düşürüyorlar. Sizler bu hatayı yapmayın diye doğru kombinleme şekillerini anlatmak yerine görsel olarak sunmak istedik. Galerimiz bu konuda da sizin beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacaktır.

  Ünlülerin kürk tercihlerini elbette unutmadık. Ünlülerin kürk giyim konusunda tarzları ve model seçeneklerini galerimize dahil edebilmek için bir çok magazin sitesi ve dergisini taradık. Ortaya keyifli ve ilginç bir galeri çıktı. Kürk modasını doğru taşımak için özgüven faktörünü unutmayın. Eğer kendinize yakıştırdığınız bir model varsa kürkün en önemli tarzının kendinize duyduğunuz güven olduğunu unutmayın. İhtişamın simgesi olarak görülen kürk sizin taşıyabildiğiniz kadar güzeldir. Dediklerimizi daha iyi anlamak için mutlaka galerimizi sonuna kadar gezin.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz