.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Aralık 2013

YORUM 0

En güzel ofis işyeri kombinleri

 • Sponsor
 • en güzel ofis kombinleri

  en güzel ofis kombinleri

  Çalışırken şık ve rahat görünmeyi sevenlere bir çok kombin önerimiz olacak. Tarzınız ne olursa olsun size göre önerileri bu galeride bulabileceksiniz. Genellikle kombin konularında dikkatimizi çeken sitelerin tek düze kitleye hitap etmeleri oluyor. Bizse bu konuda her kesimden çalışan kadına hitap edebilecek önerileri derlemeye çalıştık.

  Ofis ortamında çalışanlar için kombin tavsiyelerinde ilk tavsiyemiz rahat giyinmeleridir. Ancak bu alanda rahat , salaş modelleri tercih etmeyenler olduğunu bildiğimiz için onlara da çok şık önerileri galeride sunduk. Çalışma ortamında sizi etkilemeyecek elbiseler giyerek de şık olabilirsiniz. Kapalı hanımlar için de renk uyumunun önemini vurgulamaya çalıştık. Özellikle içinde bulunduğumuz kış aylarına uygun kombin önerilerinde bulunmaya çalıştık. Bu kombinleri hazırlarken bir noktayı daha vurgulamaya çalıştık. İş dünyasında kadınların çok daha güçlü görünmesi gerekiyor. Bunun için daha ağır renkleri önerdik. Sizi daha otoriter ve ciddi göstermesini istiyoruz. İş dünyasında kadınların bu yönde sıkıntı yaşadığını bir ofis çalışanı olarak bizler kadar iyi bilen olamaz herhalde : ) Bu konuya sizlerde katılarak renk katabilirsiniz. İş yerindeki kombinlerinizden örnekleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyük bir keyifle konuya dahil edeceğimizi bilmenizi isteriz.

  Galerimizde gezinebilmek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Seçtiğimiz modeller genellikle bu sezona uygun seçimlerden oluşuyor. Yaz aylarında özel bir galeri sunacağımızı bilmenizi isteriz. Dilerseniz şimdi sizler için hazırladığımız kombinlere hep birlikte göz atalım.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz