.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Eylül 2013

YORUM 0

En Güzel Örgü Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • örgü elbise modelleri

  örgü elbise modelleri

  İçinde bulunduğumuz sezon itibariyle örgü yeniden hayatımıza girmeye başladı. Özellikle konumuzda tanıtacağımız örgü elbise modelleri bir hayli ilginizi çekecek. Hazır giyimin aksine önümüzdeki günlerde sizlere de yapabileceğiniz örgü modellerini tanıtınca sizlerde örgü elbiselerin şıklığını hissedeceksiniz.

  Örgü elbiseler yaz ayları boyunca unuttuğumuz ama dolaplarımızda bu dönemi beklediğimiz elbise türleridir. Bir çok bayan örgü elbise modeli konusunda hevesli ve isteklidir. Şimdi ise bu modellerin tam zamanı. İnce ve kalın olmak üzere sizlerde dönemsel olarak kullanabileceğiniz örgü elbiseleri yapabilirsiniz. Özellikle bazı takipçilerimizin isteğiyle örgü elbise yapımı ile ilgili çalışmalarda gerçekleştireceğiz. Hem ekonomik hem de özel olması nedeniyle hepimizin böyle bir çalışmaya ihtiyacı var. Geçtiğimiz sene örgü modası çok daha yaygınlaşmıştı. Her sonbahar ve kış ayında vazgeçilmez bir moda olan örgü modası yaygınlaşarak her geçen yıl güçleniyor. Bir çok marka da bu doğrultuda örgülü elbiseler satışa çıkarmaya başladı. Biz galerimiz içerisinde bu modellere de yer vereceğiz. Sokak modası alanında da nelerin tercih edilip edilmediği konusunda hepiniz bilgi sahibi olacaksınız.

  Hanımların örgü tercihlerindeki bir nedende özgün tasarımların oluşmasıdır. Hele birde el becerisi yüksek olan hanımlar kendi modellerini çıkarabiliyorlar. Standart bir örgü tarifine özgün eklentiler katıp , şık görüntüler elde edebiliyorlar. Bu konuda önümüzdeki günlerde bilgilendirmeleri başarılı örgü ustalarından sizlere yansıtacağız. Çalışmalarımız araştırma yönünde devam ediyor. Sizler arasında bu konuda yetenekli arkadaşlarımız varsa sitemiz içerisinde hem kendi ördüklerinizi hemde ders maiyetinde paylaşımlar yapabilirsiniz. Bu konuda yardımcı olmak isteyen hanımlar bizlere yorum ile ulaşabilirler. Şimdi dilerseniz örgü elbise modellerinden oluşan galerimize geçelim.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz