.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Kasım 2013

YORUM 0

En güzel örgü saç modelleri

 • Sponsor
 • örgü saç modelleri

  örgü saç modelleri

  Güzellik kategorisi altında sizlere şık görünmenin yollarını araştırmaya devam ediyoruz. Saç modelleri hakkında bir çok istek alıyoruz. Çok basit gibi görünen ancak zorlandığımız konular hakkında sizler için araştırmalar yapıyoruz. Bunlardan bir tanesi de şu sıralar trend olan örgü saç modelleri. Konu içerisinde marjinal modellerden , klasiğe , pratik seçimlerden , uzun uğraşlar alacak modellere kadar bir çok seçeneği sizlere sunmaya çalıştık. Yapılışları açısından bilgi vermek yerine görsel olarak sunmanın sizlere daha çok yararlı olacağını düşündük.

  Sadece modada değil bir çok alanda geriye dönüş devam ediyor. Bu da bize unuttuğumuz bir çok güzel işlemi yeniden hatırlatıyor. Güzellik konusunda eskiye dönüşün yani vintage tarzının en belirgin olanı örgü saç modelleri oldu. Bir çok ünlü isim bu sene içerisinde bu saç modeline can verdi. Lise öğrencileri için zamanında önerdiğimiz bu saç modeli artık her yaştan insan için seçilebilir hale geldi. Ayrıca bir çok üretken model ile de güçlendirildi. Arasından model seçerken zorlanacağız bir galeri sizi bekliyor. Bunun dışında yorum yazarak sizlerde bize kendi modellerinizi gönderebilirsiniz. Galerimize istendiği takdirde sizinde modellerini ekleyebiliriz.  Bildiğiniz modeller için yapılış bilgisini yine değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

  Sizlere son olarak galerimizden söz edelim. Özellikle yeni takip etmeye başlayanlar için işleyişi anlatalım. Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında resimleri büyük boy olarak görebilirsiniz. Her resim için ayrı ayrı yorum yapabilir veya gezebilirsiniz. İşte bu senenin en moda örgü saç modelleri

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz