.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Haziran 2014

YORUM 0

En Güzel Oya Örnekleri

 • Sponsor
 • 2014 oya örnekleri

  2014 oya örnekleri

  Oya örnekleri arayanlara müjdeli haberi vermek istiyoruz. Konu içerisinde birbirinden güzel bir çok yeni oya örnekleri bulabilirsiniz. Ancak öncesinde konumuzda size bazı bilgileri sunmamız gerekiyor.

  Oya örneği seçme konusunda bir çoğumuz zorluk çekiyoruz. Araştırma konusunda çok fazla zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Bu vakti kazanmanız için çeşitli sitelerden özenle derlenmiş bir galeri hazırlamaya karar verdik. Burada gördüğünüz modeller ile yeni yeni oya örneklerinin temellerini atabilirsiniz. Size en uygun tarzı seçerken bir yandan da el işi dünyasının ve dantelin ihtişamına hayran kalacaksanız. Açıkçası konuyu eklemek dahi büyük bir keyif verdi. Galeriyi defalarca gezebilecek keyfe sahip olacaksınız. Burada gördüğünüz her modeli değerlendirebilirsiniz. El yeteneğinizi en iyi siz biliyorsunuz. Seçim konusunda da en doğrusunu seçeceğinizden eminiz.

  Çeyizlik veya evinize özel seçimler yapılabilir. Galeriyi gezerken dikkat edilmesi gerekenler hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle resimleri büyük boy görüntüleyebilmek için mutlaka beğendiğiniz modelin üstüne tıklayın. Sonrasında galeri açılmış olacak ve sırasıyla ya da dilerseniz beğendiğiniz modelleri büyük boy görebilirsiniz. İstediğiniz oya örneğini de rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Şimdi galerimize hep birlikte göz atalım. Yeni oya örnekleri galerimiz karşınızda…

  İlerleyen dönemlerde konumuzu güncellemeye devam edeceğiz. Sizlerde elinizdeki işleri yakında sitemizde satabileceksiniz. Bizimle iletişim bölümünden irtibat kurunuz. Detayları sizlere aktaracağız.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz