.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

15 Aralık 2014

YORUM 1

En Güzel Panço Modelleri

 • Sponsor
 • Kırmızı Panço Modelleri

  Modanın yolculuğunda şimdiki durağımız panço modelleri olacak. Yeni sezon trendlerine uygun modeller arasında seçme yaparak harika bir galeriyi sizlerle paylaştık. Bu galeriyi oluştururken yurt içi ve dışı bir çok markanın kataloglarından ve örgü dünyasının muhteşem el işi tasarımlardan yararlandık. Bir çoğunuzun beğeni ile karşılayacağını düşündüğümüz tasarımlar için galerimize geçiş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun içinde resimlerden ilginizi çeken modele tıklamanız yeterli olacaktır.

  Panço bir çok farklı tasarımlarla karşınıza çıkabiliyor. Özellikle son yıllarda trendinin arttığı tartışılmaz bir gerçektir. Rengarenk modeller içerisinden sizin tercihiniz hangisi olacak? Böyle deyince galerimizde yer alan modellerin satılık olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak sitemiz moda analiz sitesidir. Doğrudan satış yapılan ürünler yer almaktadır. Burada gördüğünüz veya beğendiğiniz ürünleri iletişim bölümünden bize sorabilirsiniz. Şayet markasını biliyorsak mutlaka sizinle paylaşarak kolayca satın almanızı sağlayabiliriz.

  Genelde panço denince akla büyük beden geliyor. Bu çok yanlış bir düşünce. Örneklerini galerimizde bol bol görebilirsiniz. Panço sadece kiloları gizlemek için kullanılabilecek bir kıyafet değildir. Sizi zarif gösterebilecek bir çok modeli çeşitli markalarda bulabilirsiniz. Ayrıca en önemli detaylardan biri de soğuktan korunabileceğiniz gerçeğidir.  İlerleyen günlerde inidirmli fiyatları ile ilgili yaptığımız araştırmayı da sizlerle paylaşacağız. Sitemizi takip ederek gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yukarıda yer alan sosyal medya hesaplarımızı rakip etmeyi unutmayın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • Gamzenur Yazıcı diyor ki ;
   27 Kasım 2017, 17:05

   14. Panco hangi markaya ait acaba

  Yorum Yaz