.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Eylül 2013

YORUM 0

En güzel peplum etek modelleri

 • Sponsor
 • yeni moda peplum etekler

  yeni moda peplum etekler

  Aslında peplum modasını tek başlık altında inceleyebilirdik. Ancak tek tek incelemenin çok daha sağlıklı olacağını düşündük. Modelleri çok daha detaylı analiz etme şansına sahip olacaksınız.

  Peplum etek modelleri için ürün seçeneği bulmak öylede kolay bir durum değil. Tabii bahsettiğimizin kaliteli ürünler olduğunu elbette sitemizi takip ediyorsanız çok iyi bilirsiniz. Son yıllarda her ne kadar yaygın olarak modanın içine yerleşmiş olsa da öyle mükemmel diyebileceğimiz çok fazla peplum etek bulduğumuzu söyleyemeyeceğiz. Yinede çok yararlı ve başarılı bir galeri oluşturmayı başardık. Sokak modası için kombin düşüncesi olanlara güzel öneriler teşkil edecek çok başarılı kombinleri de her zaman olduğu gibi galerimize dahil ettik. Kombin yapmak için önerilerden çok görselliğin etkili olduğunu bildiğimiz için başarılı kombinleri sizlere galerimizde sunmayı tercih ettik. Sizlerde galerimizde kombin olarak belirtilen modelleri inceleyerek bu konuda yardım alabilirsiniz.

  Son dönemlerde konu başında ifade ettiğimiz gibi bir çok köklü firma peplum etek alanında ürün sayısını çoğaltmıştır. Ancak kalite konusunda beğendiğimiz sınırlı sayıda marka olduğunu ifade ettik. Bu doğrultuda markaların peplum modası için çok daha iyi hazırlanması gerektiğini düşünüyoruz. İlerleyen dönemlerde bu trendin çok fazla yayılacağını yine izlediğimiz defilelerde çok daha net görmekteyiz. Özellikle bu defilelerin bitimiyle beraber ayrıntılı raporlar sunmaya devam edeceğiz.

  Etek modelleri içerisinde dolabınızda bulunmasını tavsiye ettiğimiz şık peplum etekler için oluşturduğumuz galerimize geçebiliriz. Burada yapmanız gereken üstteki resme tıklayarak galeriye geçiş yapmaktır. Ardından sırasıyla bütün modelleri büyük boy olarak inceleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde şimdilik bu ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Ancak ismi verilmeyen modeller için online alışveriş sitelerini tarayabilirsiniz. Genel olarak zor bulunan modelleri eklememeye çalışıyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz