.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Aralık 2013

YORUM 0

En Güzel Rihanna Resimleri , Fotoğrafları

 • Sponsor
 • En güzel Rihanna resimleri

  En güzel Rihanna resimleri

  Belli zaman aralıklarıyla bundan böyle çok merak ettiğimiz ünlülerin geçmişten günümüze resimleri ve moda anlayışları hakkında detaylı konuları sizlerle paylaşacağız. Bugün konuğumuz dünyanın olay kadını Rihanna olacak. Kısa bir özgeçmiş bilgisinin ardından özellikle dikkat çekici kombinleri , kıyafetleri ve en güzel resimleriyle galerimiz karşınızda olacak.

  Albümleri milyonlar satan Rihanna bunun dışında giydikleri ve yaptıklarıyla da magazin dergilerine yok sattırıyor. Galeriye geçmeden önce geçmişi hakkında biraz bilgi edinelim. Rihanna 20 Şubat 1988 yılında Barbados’ da dünyaya geldi.  Müzik hayatının başlangıcı 2005 yılında çıkardığı Music Of The Sun albümü ile oldu. Sonrasında sırayla çıkardığı albümleri bir diskografide topladık.

  Music of the Sun (2005)
  A Girl like Me (2006)
  Good Girl Gone Bad (2007)
  Rated R (2009)
  Loud (2010)
  Talk That Talk (2011)
  Unapologetic (2012)

   

  Bu albümler kapsamında dünyanın bir çok ülkesinde turnelere katıldı. Hatta Türkiye konserleri unutulmaz anlara sahne olmuştu. Rihanna sadece müziği ile ön planda yer almıyor. Eğer onun ünvanlarını sayacak olursak şarkıcı, söz yazarı, kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu, moda tasarımcısı, aktrist ünvanlarını sayabiliriz. Biz işin biraz daha moda kısmı ile ilgileneceğiz. En güzel kıyafetlerinden tarz oluşturan saç stilerine çok geniş bir galeri ile karşınızda olacağız. Resimler içerisinde detaylar yer alıyor. Alt başlık olarak resmin içeriğini belirtmeye çalıştık. Sizlerde galeriye geçiş yaparak resimleri büyük boy görüntüleyebilirsiniz. Özellikle ilginizi çeken resimler olursa yorum yapmayı ihmal etmeyin.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz