.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Ekim 2013

YORUM 0

En güzel salaş kazak modelleri

 • Sponsor
 • salaş kazak modelleri

  salaş kazak modelleri

  Geçen kıştan bu yana popülerliğini kaybetmeyen ve bu sene içinde en çok tercih edilecek modeller içerisinde bulunan salaş kazaklar için hazırladığımız konumuza hoş geldiniz.  Bir çok moda sitesinin aksine sizlere yeni sezonlar ağırlıkta olmak üzere bir çok resim ve model sunacağız. Bir çoğunuzun bizlerden talep ettiği gibi kombinleri de sizler için özel olarak seçtik. Ünlülerin salaş kazak tercihlerinden , sokak modasına kadar bir çok yönüyle salaş kazak modelleri bu konumuzun detaylı analiz tercihidir.

  Rahat giyim günümüzde artık çok daha yaygın şekilde tercih ediliyor. Geçmişin etkisini hissettiğimiz bu günlerde retro tarzında önemli yer tutan salaş kazaklar bir çoğumuzun dolaplarını süslüyor. İnce , kalın veya marjinal hangi düşünceye sahipseniz sizlere göre önerileri bu konuda bulabilirsiniz.

  En önemli nokta salaş kazak kombinleri hakkında genel bilgiye sahip olmaktır. Sadece güzel bir modeli seçmek değil onu doğru kombinlemkte önemlidir. Daha önceki konularımızda sizlere renk tercihlerindeki önemden bahsettik. Bu konuda daha çok salaş kazakların nelerle daha şık göründüğünü ele alacağız. Bunun için kombin yazılı resimleri özel olarak inceleyin. Burada gerekli görseller bolca sunulmuş olacak. Bakın genel tabirler sizi hata yapmaya yöneltir. Bunlardan kaçınıp sizin yapınıza uygun önerileri tercih edin. Buda anlatmak yerine doğru modelleri görmeyle çok daha iyi etüt edilir. Bizde esmeri , beyaz tenlisi , balık etlisi , zayıfı her bedene göre kombin tercihi yapmaya çalıştık. Eee tabii sizlerde beğenip beğenmediğinizi bizlere iletmelisiniz. Hatta bunla kalmayın öneride de bulunun. Bu konumuzu çok daha keyifli hale getirir.

  Dersimiz salaş kazaklar ve moda turu başlasın 🙂

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz