.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Temmuz 2013

YORUM 0

En Güzel Tesettür Abiye Modelleri

 • Sponsor
 • tesettür abiye trendi

  Tesettür Abiye modern çizgilerle buluşuyor. Sizlere sunacağımız  çeşitli markaların tasarımlarından oluşan galerimizde göreceğiniz modeller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Bir çok çeşit ile keyifli bir moda yolculuğu sizi bekliyor.

  Özellikle dönemin favori renklerinin ağırlıkta olduğu tasarımlarda dikkatinizi çekecek bir çok model bulunuyor. Bu modeller arasında dikkatinizi çeken modeller hakkında detaylı yorumlarınızı bekliyoruz. Bu konuda paylaşılan modeller genel olarak bilinen markaların defilelerinden veya kataloglarından faydalanılarak oluşturulmuştur. Beğendiğiniz belli modelleri bilinen markaların mağazalarını ziyaret ederek bulabilirsiniz.

  Tesettür Abiye Modelleri için oluşturduğumuz kapsamlı galeri  geniş bir çalışma sonucu ortaya çıkmıştır. Bir çok moda sitesinin aksine en iyi modelleri saatlerce arayarak oluşturuldu. Bu nedenle sitemizden izinsiz bilgi ve görsel alan sitelere emeğe saygı diyoruz.

  Yeni sezon Tesettür modelleri içerisinde ünlü tasarımcıların en seçkin modelleri yer alıyor. Sizleri çok daha fazla merakta bırakmadan galeriye geçmek istiyoruz. Galeriye geçmek için herhangi bir resmi tıklamanız kafi olacaktır.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz