.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Eylül 2013

YORUM 0

En güzel yağmurluk modelleri

 • Sponsor
 • bayan yağmurluk modelleri

  bayan yağmurluk modelleri

  Özellikle yağmurların geldiği bu günlerde bir çoğumuzun aklında yağmurluk modelleri var. Bu sezon moda olan yağmurluklar için sizlere bir galeri oluşturmaya çalıştık. Konu içerisinde yer alan bilgiler ışığında yağmurluk seçerken işiniz çok daha kolay olacak.

  Yağmurluk ile de çok şık görünmeyi başarabilirsiniz. Modanın yazı kışı yoktur. Moda her zaman modadır. Burada bize düşen her koşulda güzel giyinmeyi başarabilmektir. Bu doğrultuda bizlerde sizlere en doğru önerilerde bulunmaya çalışacağız. Markaların bizler için hazırladığı yağmurluklar içerisinde dikkatimizi çeken ve aynı zamanda sokak modası esintilerini de analiz ettiğimiz konumuzda sizin işinize yarayacak şey bulacağınızı düşünüyoruz.

  Bazı moda sitelerinde özellikle galerini gelişi güzel hazırladıklarını gördük. Lütfen bu konuda dikkatli olun. Çok başarılı moda siteleri olduğunu söylemek isteriz. Ancak bunlardan çok kalitesiz ve sadece para kazanmaya endeksli , yanıltıcı , bilgisiz sitelerin olduğunu da unutmamalısınız. Sitemiz olarak her zaman konuları iyi analiz edip , en doğru noktalarını sizlerle paylaşmaya çalışmaktayız. Ayrıca bu konu içerisinde gördüğünüz modeller sadece sizlere öneri maksadıyla eklenmiştir. Sitemizde henüz satılık ürünler bulunmamaktadır. Sezonun trendlerini takip edebileceğiniz bir adrestesiniz.

  Son bölümde internet konusunda aşina olmayanlara galerimizi nasıl geçeceklerini izah edelim. İlk olarak herhangi bir resme veya yukarıda gördüğünüz manşet resmimize tıklayabilirsiniz. Böylece galeriye giriş yapmış olursunuz. Sonrasında sırasıyla büyük boy olarak resimleri inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz resme yorum atabilirsiniz. Herhangi bir bilginiz yorum esnasında gözükmemektedir. Sadece isminiz sitede görünecektir.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz