.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Ağustos 2013

YORUM 0

En güzel yırtmaçlı elbise modelleri

 • Sponsor
 • en şık yırtmaçlı elbiseler

  en şık yırtmaçlı elbiseler

  Özellikle gece davetlerinde ön plana çıkan yırtmaçlı etek modelleri konusunda bu seneye özel geniş çaplı bir galeri derledik. Ünlülerin başı çektiği bu galeride sezonun modası hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Özellikle yırtmaçlı elbiseler konusunda ayakkabı ve aksesuar seçimlerininde dikkatinizi çekeceğini umuyoruz.

  Seksapalite içeren bir elbise türü olan yırtmaçlı elbiseler , aynı zamanda cesaret istemektedir. Bunun için özellikle uzun bacaklara sahip olmalısınız. Uzun bacaklı kadınlarda çok daha güzel görüntü vermektedir. Bu dönemde iki tarafı yırtmaçlı elbiselerde ilgi çekmeye başladı. Bir çok ünlüde bu akımı takip ediyor. Bu bölümde size bazı örnekler sunmaya çalışacağız. Uzun yırtmaçlar da yine bu sene bir hayli dikkat çekiyor. Daha çok abiye olarak düşünseniz de sokak modası görüntülerinde de bolca yırtmaçlı elbise modelleri görünmektedir.

  Sizlere birbirinden güzel yırtmaçlı elbiseler sunmak istiyoruz. Yeni sezon ürünlerinden ve ünlülerin görüntülerinden derlediğimiz galerimize geçiş için yukarıda resme tıklamanız yeterli olacaktır. Galeride büyük boy olarak resimleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca her resim ve model için ayrı ayrı yorum yapma şansına sahipsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz