.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Ocak 2015

YORUM 0

En İlginç Abiye Modelleri

 • Sponsor
 • İlginç Abiye Modelleri

  İlginç Abiye Modelleri

  Klasik tarzın dışında marjinal bir tarzınız varsa bu modellere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Abiye konusunda genelde hep bilindik modeller üzerinde duruluyor. Sadece dönemin trendi ne ise o tarza yakın eklemeler ile aynı model sadece süslenmiş oluyor. Mesela 2012 yılında transparan üzerinde durulduğunda uzun klasik bir elbiseye sadece transparan detaylar eklenerek trend adı altında satılıyordu. Bunun gibi bir çok örnek vermek mümkün. Ancak bu galeride göreceğiniz modeller tamamen tasarım harikaları. Hem ilginç hem de çok şık modellerden oluşan bir galeri derledik. Elbette burada göreceğiniz bir çok tasarımı satın almanız mümkün değil. Ancak özel günler için buna yakın tarzlar seçerek diktirebilirsiniz.

  Aslında bu galeriye eklenebilecek daha çok fazla abiye var. Kimisini +18 olmaları nedeniyle yayınlayamıyoruz. Özellikle bu konuda cüretkar çok fazla ünlü var.

  Abiye elbise konusunda uzun zamandır paylaşım yapmıyorduk. Yeni tasarımlardan oluşan yeni bir konuda yakında sizlerle olacak. Ünlü markaların koleksiyonlarını merak ettiğinizi sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaştırıyorsunuz. Sizi fazla merakta bırakmadan indirimde olan bir kaç markayı inceleyerek sizinle paylaşacağız. Bu güzel galeride keyifli turlar dileyerek konumuzu noktalandırıyoruz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz