.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Mart 2014

YORUM 0

En kaliteli ruj modelleri

 • Sponsor
 • Clinique - High Impact Ruj modelleri

  Ruj kullanımı konusunda titiz olan kadınlara belirlediğimiz kaliteli ruj modellerinden bahsedeceğiz. İçlerinde belkide sizin kullandığınız markalar da yer alıyordur. İlerleyen dönemlerde de güncellenecek olan konumuza modellerin ve markaların fiyatları ile başlayalım.

  Guarlain Kiss Kiss Ruj: 87,00 TL  ‘ye satılan kaliteli bir rujdur. Ünlülerin tercihleri arasında yer alan önemli markalardan biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor.Christian Dior Ruj: 72,00 TL  olarak satışı yapılıyor. Her zaman için gündeme gelen önemli markalardan biridir. Listemizin diğer önemli modeli Lancome – L’Absolu Rose Ruj: 64,99 TL . Yves Saint Laurent her zaman listemize görebilecek rujlara imza atıyor. Fiyatı ise 64,99 TL. Clinique – High Impact Ruj: 64,00 TL  , Mac – Veronica ve Betty Ruj: 54,00 TL  , Clarins – Rouge Prodige True Hold Colour: 50,50 TL  , Max Factor – Elixir: 24,90 TL  , Loreal Paris Color Richi Serum Ruj: 40,00 TL ve Maybelline Color Sensational Ruj: 23,00 TL listemizin diğer önemli ruj modelleridir. Fiyatlar konusunda net bir şey söylemek yanlış olur. Her an hepsinde değişimler söz konusu olabilir. Ancak üç aşağı beş yukarı rakam konusunda fikirler verecektir. Ayrıca konumuzun ilerleyen dönemlerde görülebileceği ihtimalini de düşünürsek kuşkusuz fiyatların çok farklı olabileceğini de göze almak lazım. Bunlar dışında sizlerinde kullandığınız rujlar hakkında bize yazabileceğinizi hatırlatalım. En beğendiğiniz ruj modellerini bizlere ulaştırın. Sizler için yayınlayalım ve inceleyelim. Yeni güzellik araştırmaları ile karşınızda olacağız. Şimdi en kaliteli ruj modelleri galerimiz ile devam ediyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz