.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Kasım 2013

YORUM 0

En moda beyaz gömlek modelleri

 • Sponsor
 • beyaz gömlek modelleri

  beyaz gömlek modelleri

  Bu tarz genel konular açmakta çok zorlanıyoruz. Çünkü binlerce envanter içerisinde sizlere en çok yarayabilecek modelleri bulmak zorundayız. Ancak sizlerin taleplerini geri çevirmekten daha zor değil 🙂 Bu sezona ait beyaz gömlek modelleri hakkında bir araştırma yaptık. konumuz içerisinde bu konuda bilgileri bulabilirsiniz.

  Beyaz gömlek modası ne erkekler için ne de bizler için geçmiyor. Her zaman dolaplarımızda olması gereken önemli parçalardan biridir. Ancak lütfen beyaz gömlek siyah pantolonla kombinlenir fikrinden çıkalım. Elbette siyah ve beyaz uyumu tartışılmaz. Ancak sadece siyah tercih etmek zorunda değilsiniz. galeride kombin önerilerine dikkat ederseniz başka bir çok renkle uyum sağlayabileceğini görebilirsiniz. Ayrıca yine çok merak ettiğimiz üzere son dönemlerde ünlülerin tercih ettiği beyaz gömlek modellerinden de seçmeler sunacağız. İşin magazin boyutu olmazsa olmaz.

  Diğer kadın sitemiz bayanlaraozel.com’da sık sık belirttiğimiz gibi alacağınız ürünün mutlaka kalitesini inceleyin. Kumaşını sorun , öğrenin. Markalar size kalitesini sunmak zorunda. Daha kaliteli ürünler satın alabilmek için bu konuda bilinçlenmeliyiz.

  Beyaz gömlek alırken bir başka detaya daha dikkat etmelisiniz. Aslında genel olarak alışverişte dikkat edilmesi gereken bir kural var. Tek parça beğendiğiniz bir ürün alırken mutlaka bunu dolabınızda hayal edip uyumlu olabileceği parçaları düşünün. Bazen çok beğenip aldığımız bir çok ürün dolapta çürümeye bırakılıyor. Bu israftan kurtulmak için yöntemimizi uygulayın. Tamam bu kadar nasihat hepimizi sıkar. Şimdi sezonun en trend beyaz gömlek modelleri ile devam ediyoruz. Galeride detaylı inceleyerek dönemin modasını yakalayabilirsiniz. Önde gelen markalar bakalım nasıl modeller çıkarmış?

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz