.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Ağustos 2013

YORUM 0

En şık abiye elbise kombinleri

 • Sponsor
 • abiye elbise kombin

  abiye elbise kombin

  Bu konumuzda size bir hayli detaylı döküman ve görsel sunacağız. Abiye elbise kombinleri konusunda en şık modellerden seçme yapmaya çalıştık. Böyle bir galeri oluşturmak aslında çok kolay. Ancak en iyilerini seçmeye çalışmak işin büyük sıkıntısı oluyor. Sizlerde ilerleyen dönemlerde bu konuya abiye elbiseleri ekletebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  yeni sezon içerisinde gecelerden , davetlerden ve ödül törenlerinden tutun , tasarımcıların en şık koleksiyonlarına kadar bir çok markayı inceledik. Ünlülerin giydiklerinden , afişlere kadar bir çok görseli bir konu altında topladık. Buradaki modeller içerisinde bir çoğunun dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz. Bazılarınız bunların satılmak için konulduğunu düşünüyor. Bu konu tamamen dönemin modasını algılamak ve incelemek için açılmıştır. Sizleri her alanda bilgilendirmek için harcadığımız çaba sonucu ortaya çıkan güzel ve gerçeğe dayalı bir araştırmadır.

  Bazı bölümlerde kombin sitelerinden de alıntılar yapılmıştır. Bildiğiniz gibi Türkiye içerisinde sizlerin bir çok kombini yapabileceğiniz siteler var. Bunlarda yapılmış başarılı bir kaç kombin denemesini de yine sizlerle paylaşacağız. Günümüzde doğru kombinasyonu sağlamak için çok çaba sarfeden hanımlar var. bugüne kadar verdiğimiz bilgiler ışığında abiye kombinleri konusunda en detaylı bilgi içeren görsel galeriyi sizlere sunuyoruz. Burada önemli olan modelleri incelerken kombin için kullandıkları detayları incelemek olmalı. Resimleri büyük boy görüntülemek için bir tanesinin üstüne tıklayın sonrasında sırasıyla büyük boy tura başlayın. Bir çok yeni fikir sahibi olacak ve kombin konusunda yenilikler öğreneceksiniz. Sizlere keyifli bir moda gezintisi diliyoruz.

  Etiketler:, , , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz