.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Eylül 2015

YORUM 0

En Şık Kare Tırnak Modelleri

 • Sponsor
 • Desenli Kare Tırnak Modelleri

  Son dönemlerde tırnak modellerinde büyük değişiklikler var. Yuvarlak , badem , kare-oval keskin , oval , balerin , flared ve kare tırnak modellerinin her birini görmek mümkün. Burada önemli olan sizin yapacağınız tercih ve onu uygulama şekliniz olacaktır. Bizim size tavsiyemiz ise kare tırnak modelleri olacaktır. Hem uygulanışı kolay hem de görüntüsü çok güzel bir modeldir. Ayrıca uygulayacağınız ekstra yöntemlerde kare tırnak modellerinde görünebilir. Mesela farklı renklerde ojeleri kare tırnak modellerinde çok daha güzel sergileyebilirsiniz.

  Kare tırnak modelleri bir çok ünlü tarafından da benimsenmiş durumda. İlerleyen günlerde bunun için özel bir konu da hazırlamayı düşünüyoruz. Galerimizde de aslında bazı ünlülerin bu trend ile ilgili kullandığı tırnak modellerini sizlerle paylaşacağız. Keyifli bir tur olacağına şimdiden emin olabilirsiniz.  İsterseniz öncelikle kare tırnak modelleri için seçtiğimiz modellere göz atalım. Ardından görüşlerimiz ve sizin katılımlarınız ile devam edelim.

  Galerimizde modelleri detaylı inceleyebilmeniz için herhangi bir resme tıklayarak galeriyi açmanız yeterli olacaktır. Ardından galeride sırayla veya sizin seçtiklerinizle devam edebilirsiniz. Beğendiğiniz modellere yorum yapabilir veya  sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

  Resimlerde gördüğünüz gibi çeşit çeşit kare tırnak modellerine sahip olabilirsiniz. Örnek teşkil etmesi açısından birçok modeli paylaşmaya çalıştık. Elbette bunların trend olanlarını ön plana çıkarıyoruz. Sizin bunlarla ilgili görüşlerinizi ve en beğendiğinizi yorumla bize ulaştırabilirsiniz. Yakın zamanda yeni tarzlarla karşınızda olacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi ihmal etmeyin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz