.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Ağustos 2013

YORUM 0

En Şık Koton Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • koton elbiseleri

  Koton deyince ayrı bir Dünyadan bahsetmiş oluyoruz. Özellikle bu elbiseleri görünce kendinizden geçeceksiniz. Bayram öncesinde şıklığı ucuza yakalamanın önemli yollarından biri Koton ürünleri. Aslında analizimden bahsederken fiyatları anlatmak istemiyordum. Genellikle Koton Mağazalarını gezerken fiyatları incelersiniz diye düşünüyordum. Bazen öyle indirimler yapıyorlar ki es geçilecek gibi değil. Şimdi bu dönemlerden geçiyoruz. O nedenle şu sıralar en popüler ve güzel olan modellerden oluşan bir galeri oluşturduk. İsterseniz Koton Mağazalarından isterseniz online alışveriş sitelerinden bulup temin edebilirsiniz. Ufak bir tüyo vereyim. Bazı online alışveriş sitelerinde özel butikler açıp şaka gibi indirimler gerçekleştiriyorlar. Sizlere en beğendiğimiz kıyafetlerin  listesine çıkardığımızda en pahalı elbisenin 89 TL olduğunu söylesem düşüp bayılabilirsiniz.

  Aslında başlığın adı Koton çıldırmış olmalı da olabilirdi. Neyse efendim biz analizimize devam edelim. Hatta fiyatları tespit ettiğimiz siteyi de söyleyelim. Trendyol sitesinde şuan ciddi indirimler var. En pahalı Koton Elbise Modelleri 89 TL. Ancak mağazalarında da aynı fiyatlar olabilir. Son günlerde kontrolünü gerçekleştirmedik. Size bunun için güvenilir sitelerden araştırma yaptık.

  Kalite olarak daha önce anlattığımız gibi fiyatının çok üstünde kumaş kalitesine sahip. Bir çok modelde ürettikleri elbiseler sayesinde çoğu kadın Koton Elbiselerinden faydalanabiliyor. Galerimizi inceleyince sizlerinde göreceği gibi uzun , kısa , normal , açık , kapalı ve aklınıza gelebilecek bir çok tarzda elbise mevcut. Sizlere gösterdiğimiz elbiseler 50 ile 89 TL arasında değişmektedir. Günümüz şartlarında bu kadar güzel elbiselere bu fiyatlar çok çok uygun. Sizler için analizlerimize önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğiz. Bir çok site gibi sadece resimleri koyup geçmeyeceğiz. Modelleri de bir çok siteye göre özenli seçiyoruz. Bunun yanında çoğu markanın nerelerde indirimde olduklarını dahi sizler için araştırıyoruz. Sitemiz üzerinde satış olmamasına rağmen sizlere doğru alışveriş imkanı sağlamak için herşeyi yapıyoruz.

  Not: Üstteki resme tıklayarak galeriye geçiş yapın. Böylece büyük boy modelleri inceleyebileceksiniz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz