.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Temmuz 2013

YORUM 0

En şık yeni blazer ceket modelleri

 • Sponsor
 • blazer ceket kombin

  Son dönemlerin en çok konuşulan Blazer Ceket Modelleri bu konumuzda sizler için incelenecek. Özellikle yurt içi satışı olan markaların şık ceketlerine yer vermeye çalışacağız. Bazı sitelerde görüyorum da Dünya’nın en önemli markalarının ürünlerine ağırlık veriyorlar. Burada önemli olan bizim sizlere önerdiğimiz ürünlerin sizler tarafından çoğunlukla alınabilecek olmasıdır. Elbette bizlerde Dünya modası konusunda çok ciddi araştırmalar yapıyoruz. Ancak bunu harmanlamak gerekiyor.

  Konumuza dönecek olursak Blazer Ceket Modası şu günlerde bir hayli yaygın. Özellikle kombin konusunda sizlere bol seçenek sunabilmek açısından ciddi bir piyasa araştırması yaptık. Her tarza uygun ve renk seçenekleri olan markaların kataloglarında en göze çıkanları ayıkladık. Ayıca bu tip konularda sizlerde bize görsel gönderebilirsiniz. İletişim bölümünden ”buda benim ceketim” diyerek galerimize eklemek istediğiniz resmi gönderebilirsiniz. Bu moda sitesini sadece markaları inceleyen ve sizle iletişim kurmayan bir site olarak görmeyin.

  Yaklaşık 3-4 ay önce yoğun şekilde 2013 Ceket Modelleri konusunda araştırma yapmıştık. Ancak son dönemlerde bunlara yenileri eklenmeye başladı. Bu galeri bu yılın seçkin markalarının defile ve kataloglarından derlenerek hazırlanmıştır. Özellikle beğendiğiniz marka ve modeller için yorumlarınızı bekliyoruz. Sadece olumlu değil , olumsuz yorumları da sitemizde saygı çerçevesinde olduğu sürece onaylıyoruz.

  Galeride rahat ve detaylı incelemek için ilk resme tıklayın. Ardından büyük boy olarak görüntülenen modelleri inceleyebilirsiniz. Bazılarında marka ismi geçmektedir. Ancak bazıları sadece isimlendirilmiştir. Şimdiden iyi moda yolcululukları dileriz.

   

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz