.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Kasım 2013

YORUM 0

En uygun nemlendirici modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Nemlendirici modelleri

  Nemlendirici modelleri

  Sizlerden gelen yoğun talep üzerine nemlendirici alanında araştırma yaptık. Uygun fiyatlarla satışı yapılan nemlendiricler için uygun adres talebiniz üzerine bizlerde detaylı bir araştırma yaptık. Daha önce fazla ürün araştırması yapmadığımız daybuyday.com sitesinde uygun fiyatları görünce sizlerle paylaşmak istedik.

  Belli markalar bazı modellerde indirime gidiyorlar. Elbette bu konu dışında sizlere önerebileceğimiz bir çok marka var. Ancak bu konu itibariyle rakamların daha fazla üstünde duracağız. Önümüzdeki konularda size daha fazla marka hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.  Neutrogena , Sebamed , Deborah ve Garnier markalarından indirimli ürünleri sizlerle paylaşacağız. Yüz ve vücut bakımı için olan ürünler içerisinde sizlerde tecrübeleriniz varsa bizlere bilgi verebilirsiniz. Bu konuların satış için olmadığını , daha çok olumlu alışverişe yönlendirme ve inceleme üzerine olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu bağlamda sizlerde ürünler hakkında varsa tecrübelerinizi bizlerle paylaşmalısınız. Böylece ürünleri almak isteyenler için önemli bir paylaşım olacaktır.

  Özellikle reklamlarda gördüğümüz bu markalar üzerinde olumlu veya olumsuz etkilere yol açabilmesi adına özelliklerini inceledik. Artıları ve eksileri hepimiz için belirleyici faktörler olmalıdır. Zararlı kimyasal barındırıp barındırmadığını araştırdığımızda onaylarının tamam olduğunu öğrendik. Ne kadar bilindik olursa olsun bu araştırma her ürün için yapılacaktır. Fiyatları artık paylaşma zamanı geldi.40 ile 13 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Yaklaşık %40 indirim sonrası bu fiyatlarla ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu bilgiler dışında merak ettiğiniz bir konu olursa bize yazmayı unutmayın. Şimdi ürünleri galeride daha detaylı inceleyelim.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz