.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

15 Haziran 2013

YORUM 1

En yeni zımbalı ayakkabı modelleri

 • Sponsor
 • 2013 zımbalı ayakkabılar

  Bu senenin her aksesuar ve giyim modelinde yer alan zımba modası en çokta ayakkabıları vurdu. Zımbalı ayakkabı modelleri konusunda hemen hemen bütün ayakkabı tasarımcıları model üretti diyebiliriz. Tercih imkanı çok olmasına rağmen özellikle herkesin giyebileceği modelleri bulmak çokta kolay değil. Sizler için bu sene üretilen ve satışa sunulmuş zımbalı ayakkabılar hakkında bir galeri oluşturduk. Bilindik markaların modelleri olduğundan alışveriş merkezlerinde kolay bulabileceğiniz modellere ağırlık verdik.

  Zımba detaylarının her türlü ayakkabı türünde görmek mümkün. Sizin kendinize uygun tercihlerinizde zımba detayı bulabilir miyim? endişesi içerisinde olmayın. Eğer hala yeni sezon içerisinde zımbalı ayakkabınız yoksa mutlaka en az bir adet edinin. Sadece bu sene değil , önümüzdeki senelerde de yine yaygın olarak devam edeceğini düşündüğümüz bir modadan bahsediyoruz.

  Sizler için seçtiğimiz galeri içerisine sizlerde iletişim yoluyla bizlere model gönderebilirsiniz. Özellikle kendi ayakkabılarınız resmini çekerek ulaştırabilirsiniz. Resimleri büyük boy görüntüleyebilmek için üstüne tıklayın.

   

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • ayriye diyor ki ;
   07 Ekim 2014, 21:54

   cokkkkkkkkkkkkkkkk guzellllllllllllllllllllll ayak kabilarerrrrrrrrrrrr

  Yorum Yaz