.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Kasım 2013

YORUM 0

Eros Pırlanta tektaş yüzük modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Eros Pırlanta tektaş yüzük modelleri

  Eros Pırlanta tektaş yüzük modelleri

  Bir çok takipçimiz tektai yüzük modelleri konusunda araştırma yapmamız istedi. Bizde bunun üzerine sizlere yararlı olabileceğine inandığımız bir arşatırma içerisine girdik. İlk olarak Eros Pırlanta markasını inceledik. Geniş ürün yelpazesi ile aklınızı başınızdan alabilecek modellere imza atıldığını söyleyebiliriz. Fiyat , model , indirimler , artıları ve eksileri ile bir çok konuda bilgi sahibi olabileceksiniz.

  Eros Pırlanta tektaş modelleri içerisinde size göre bir model mutlaka var. Buna nasıl mı emin oluyoruz? Bir çok markada olmayan ürün seçeneği ve fiyat imkanı ile sizlere hitap etmeyi başarıyor. Size fiyatlar hakkında biraz bilgi verelim. Şuan için bir çok modelde indirimler mevcut. Normal fiyatları 21500 TL ‘ ye kadar çıkan yüzükler şuan için 15289 ile 449 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Bu konuda geniş bir ürün seçeneğine sahip olabiliyorsunuz. Bu konuda ciddi artıları var. Bildiğiniz gibi sitemiz bir çok yönden markaları inceliyor. Sizler için müşteri memnuniyeti hakkında bilgi topladık. Genel olarak bir müşterisi firmadan memnun ayrılıyor. Müşteri hizmetleri ile bir görüşme gerçekleştirdik. Açıkçası çok tatmin edici bir konuşma olduğunu söyleyemeyiz. Çok daha iyilerini ve ilgililerini gördüğümüzü söyleyebiliriz. Bu konuda eksi not olarak değerlendirmesek de artıları olduğunu söyleyemeyiz.

  Markanın diğer ürünleri ile alakalı yaptığınız istekler neticesinde sizler için incelemelerimiz devam edecek. O analizlerin sonuçlarını yine konu olarak bayanlaraozel.com veya bu sitemizde sizlere sunacağız.Şimdi dilerseniz geniş ürün yeplazesi içerisinde beğendiğimiz modellerden oluşan galerimize bir göz atalım. Ürünleri temin edebilmek için erospirlanta.com veya Eros Pırlanta mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Galeride modelleri yakından incelemek için beğendiğiniz modelin üzerine tıklayın. Sonrasında galeride bütün modelleri büyük boy olarak görebilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz