.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Mart 2014

YORUM 0

Espera 2014 Büyük Beden Modelleri , Fiyatları

 • Sponsor
 • Espera

  Espera

  Büyük beden modasını yakından takip eden sitemiz her alanda olduğu gibi bu konuda da karlı alışveriş önerilerine devam ediyor. Espera gerçekleştirdiği muhteşem indirimlerin yanı sıra şık tasarımları ile de bizi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Bu konumuz içerisinde büyük bedenler için panço , tunik , kap , pardesü , abiye , takım , hırka ve kaban modelleri için tasarlanmış yeni ürünleri bulabilirsiniz.  Galerimizde modellere bakmadan önce konumuzu okuyarak fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Ürünler hakkında bilgilere fiyatlarla başlayalım.  Normal fiyatları 290 TL ‘ ye kadar çıkan bu ürünler 216.50 TL  ile 78,50 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır.Bu imkanlardan yararlanabilmek için Espera satış noktalarını veya modanisa.com sitesinde yer alan butiklerini tercih edebilirsiniz. Online satış seçeneğinin zamanla değişebileceğini bilmenizi isteriz. Karlı alışverişler gerçekleştirmeden birde ürün kalitesi analizimize göz atalım.

  Markanın en pahalı ürünleri takımlardan oluşuyor. Bu takımlar için  %70 rayon %22 polyester %8 ikra kullanılmıştır. Materyal olarak fiyatlarına göre yüksek kalitede olan ürünlerin aynı zamanda tasarımları da çok modern. Dönemin trendlerini iyi yakalayan firmanın yukarıda belirttiğimiz alanda bir çok ürününü sizlerle paylaşacağız. Hepsinden belirli örnekler seçmeye çalıştık. Ancak bunlar dışında da çok güzel modeller var. Seçim yaparken bunları da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca ilginizi çeken ürünler hakkında mutlaka yorumlarınızı bekliyoruz. Galeride ürünleri detaylı inceleyebilmek için resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında galeride ürün seçerek büyük boy görüntüleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz