.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Şubat 2014

YORUM 0

Esprit saat modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Esprit saat modelleri

  Esprit saat modelleri

  Şık saat tasarımları ile her zaman ilgimizi çeken Esprit markasının indirime girmiş birbirinden şık kadın saat modellerini detaylı olarak inceledik.  İndirimli fiyatları , satış seçenekleri , modelleri , artıları ve eksilerine dair bir çok konuda sizlere bilgiler sunacağız. Aynı  zamanda konu sonunda galerimizde yer alan özel olarak seçilmiş Esprit saat modellerini bulabilirsiniz.

  Her sezon aksesuar olarak bir çok seçenekle karşımıza çıkan başarılı markanın bu sezon saatleri çok daha fazla ilgimizi çekti. Aslında saat dışında da bir çok modelini sizlere önerebiliriz. Ancak bu konumuz içerisinde Esprit saat modelleri içerisinde indirimli olanları ele alıyoruz. İlk olarak fiyatlarla analizimize başlayalım. 676 TL ‘ ye kadar çıkan saat modelleri şu sıralar %75 ‘ e varan indirim ile birlikte avantajlı bir hal aldı. Galerimizde göreceğiniz modeller 540 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Bu indirimlerden yararlanabilmek için saat&saat mağazaları veya Esprit satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz. Online alışveriş düşünenlere ise 1v1y.com sitesindeki butiklerini de önerebiliriz.

  Bu sezon genel olarak altın rengi ağırlıkta gibi gözüküyor.Metalik tonlar diğer markaların aksine biraz daha az tercih edilmiş. Genel olarak kullanıcı yorumları olumlu olsa da kordon konusunda özellikle pahalı modellerin daha iyi olduğunu söylememiz lazım.  Galerimiz içerisinde bir çok modeli yakından inceleyebilirsiniz. Bunun için merak ettiğiniz modelin resmine tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdi karşınızda 2014 Esprit saat modelleri…

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz