.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Mart 2015

YORUM 0

Etek Kombinleri

 • Sponsor
 • En Tarz Etek Kombinleri

  Kombin yapma konusunda her zaman için farklı önerilere ve örneklere ihtiyaç vardır. Bu kopya çekmek değil aksine ufkumuzu genişleterek özgün , başarılı kombin yapmak için gereklidir. Bizde bunu esas alan kadınlar için bazı parçalar üzerinden kombin önerileri sunmak istiyoruz.

  Çalışma koşulları veya yaşam tarzınıza göre eteklerin türü değişebilir. Midi , uzun veya mini etek tercih edebiliyorsunuzdur. Bunlar dışında kloş hatta kabarık etekler bile tercih edilebilir. Hepsini doğru kombinleyerek görüntüyü mükemmel hale getirmek elinizde. Bununla ilgili müthiş örnekler bulduğumuzu söyleyebiliriz.

  Kısa bir bilgilendirmenin ardından sizi daha fazla bekletmeden galeriye yönlendireceğiz. Geçtiğimiz sene bahsettiğimiz özgün moda kapsamında kendi tarzınızın büyük bir önemi var. Etnik detaylı etekler yeni yeni ülkemizde moda olmaya başlıyor. Biz bunun haberlerini çok önce vermiştik. İşe bir etnik desenli etek alarak başlayabilirsiniz. Etnik desenli bir etek alırsanız üstü kesinlikle sade olmalıdır. Yoksa fazla abartılı bir görünüm olur. Çizgili eteklerin ise hiç bir zaman modası geçmiyor. Çalışan kadınlar için çeşit çeşit midi etekler önerilebilir. Geçtiğimiz sene kadar deri detayları popüler değil.  Ekose ve puantiye detayları ise bu sene çok fazla tercih edilmiyor. Alışveriş yaparken bunları mutlaka göz önünde bulundurun. Şimdi daha fazlasını öğrenmek için galerimize geçiyoruz. Galeriye geçiş için herhangi beğendiğiniz bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Yorumlarınızı yaparak sizde konumuza katılabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz