.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Aralık 2013

YORUM 0

Etekte kış modası

 • Sponsor
 • kışlık etek modelleri

  kışlık etek modelleri

  Kışın gelmesiyle beraber giyim tarzımızda değişikliklere uğradı. Seçimlerinizi sezona göre yaparken bir yandan da yeni sezonun trendlerini takip etmek gerekiyor. Bu anlamda bizde sizlere yardımcı olacak bir konu ile karşınızdayız. Konudaki galeriyi takip etmeden önce dönem için hazırladığımız raporu da incelemenizi tavsiye ederiz.

  İlk olarak dönemin trend modellerini bilmek gerekiyor. Deri bu kışa her anlamda damgasını vurmayı başardı. Deri etek modelleri için yeterli envanteriniz yoksa mutlaka alışverişe çıkmalısınız. Bunun yanında kalem etekler bu kış için çok trend durumda. Özellikle çalışan kadınlar için kalem etekleri şiddetle tavsiye ediyoruz. Etek seçimlerinde koyu renkler daha sık tercih edilebilir. Bu sene defilelerde renkli kareler görmüş olsak da her kış olduğu gibi koyu renkler yine bir çok markanın tercihi oldu. Diğer moda sitemiz olan bayanlaraozel.com sitemizde size bunlarla ilgili bir çok defile videosu izlettik. Yakında bu sitemizde de defileleri detaylı şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz.

  Konumuz olan kış etek modasına gelecek olursak , sizler için bu kış değerlendirebileceğiniz bir çok başarılı kombin örneğini de galerimize eklemeye çalıştık. Sizler galeride kombin ibaresi olan modelleri bu bağlamda değerlendirmelisiniz. Geniş galerimiz içerisinde bunun dışında marjinal modeller düşünenleri de unutmadık. Sizler içinde çok farklı modelleri galeriye ekledik. Bu galeride gördüğünüz modeller sitemiz üzerinde satılmamaktadır. Bunun için yeni sezon ürünleri tanıttığımız satış konulara yönelmenizi tavsiye ederiz. Bu konuda gördüğünüz bazı etek modellerini ilerleyen konularımızda satıldığı indirimli fiyatları ile görebilirsiniz. Şimdilik bahsedeceklerimiz bunlardan ibaret. Şimdi kışlık etek modelleri ile devam ediyoruz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz