.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

Mango 2013 Abiye ve Gece Elbisesi Modelleri

RASTGELE >

.SERBEST KÜRSÜ

Yazan :

YORUM 0

17 Temmuz 2013

Mango 2013 Abiye ve Gece Elbisesi Modelleri

Mango 2013 abiye modelleri her bayanın zevkine ve tercihine uygun bir çok şık modellerle yine harika ve göz kamaştıran bir koleksiyonla karşımızda.Mango’nun her zamanki çizgisinin biraz dışına çıktığını ve daha yenilikçi bir abiye elbise koleksiyonu yaptığını görmemek imkansız gibi. Mango 2013 koleksiyonu nda dar,bol kesimlerle ve farklı modellerle göze hitap etmekte.

Yazan :

YORUM 0

11 Haziran 2013

Bu yılın en şık abiye modelleri

Bir çok defile ve tasarımın ardından bu yılın en şık abiyeleri konusunda bir derleme yapabiliriz diye düşündüm. Abiye modelleri içerisinde sizlere seçtiğimiz modeller her rengi içermektedir. En azından temel renkleri içerdiğini söyleyebiliriz. Galeriyi oluştururken popülerlik ve defilelerde gördüğü ilgiyi baz aldık. Ayrıca her bütçeye uygun modellerden seçerek kitlesel

Diğer sayfalara göz atmak için lütfen sayfa numarasına tıklayınız

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1