.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

Armine Şal Modelleri ve Fiyatları

RASTGELE >

.SERBEST KÜRSÜ

Yazan :

YORUM 0

10 Mart 2014

Armine Şal Modelleri ve Fiyatları

Armine şal modelleri Tesettür giyim konusunda öncü markalardan biri olan Armine , son dönemlerde gerçekleştirdiği indirimler ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Armine markasının daha önce bir çok ürününü sitemizde incelemiştik. Bugün ise sizlere muhteşem şal modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Galeride detaylı ve büyük boy olarak modelleri görüntüleyebilirsiniz.

Yazan :

YORUM 0

25 Ekim 2013

Armine Kap Modelleri ve Fiyatları

  Armine Kap Modelleri Armine markası ile alakalı daha önce geniş bilgiler içeren konuları sizlerle paylaşmıştık. Bu konumuzda sizlere kap modelleri ile alakalı inceleme sonuçlarını sunacağız. Konu sonunda kalitesinden modellerine , fiyatlarına ve uygunluk derecesine kadar bir çok sorunuzun cevabını bulacaksınız. İncelemeye her zaman olduğu gibi fiyatlarla başlayalım.

Yazan :

YORUM 0

30 Haziran 2013

Armine Tesettür Takım Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden kaliteli Armine ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu konumuzda sizlere tanıtacağımız ürünleri Tesettür Takım Modelleri olacak. Armine indirimli fiyatları bu modeller içinde geçerli. Şık tasarımları ve modern çizgileriyle günümüzün Tesettür modasını yansıtan Armine Takım Modelleri galerimizde detaylı olarak incelemenizi bekliyor. Bazı ürünlerde indirim

Yazan :

YORUM 0

30 Haziran 2013

Armine Pardesü Modelleri ve Fiyatları

Armine kalitesiyle giyinmek isteyenler için resmi sitesinden fiyatları analiz ettik. İndirimli modeller ve en güzel pardesü modelleri içerisinden bir derleme yaptık. Eski ve yeni fiyatları görebileceğiniz modellerde detaylı inceleme için galeriye geçiş yapabilirsiniz. Bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Armine Tesettür Giyim konusunda söz sahibi markalardan biri olduğunu pardesü

Yazan :

YORUM 0

6 Haziran 2013

Armine Mağazaları , Satış Noktaları , Telefonları

  Sizler için Türkiye’nin en seçkin markalarının iletişim bilgilerini paylaşmaya devam ediyorum. Armine Tesettür Giyim alanında önde gelen markalardan biri olmayı sürdürüyor. Bu konumuzda gerekli bütün bilgileri sizlerle paylaşacağız. Armine Konya mağazaları satış noktaları Venna Mağazaları Kerkük Cad. No: 34/A Selçuklu/Konya Yavuz Moda Bankalar Cad. 202. Sok.

Diğer sayfalara göz atmak için lütfen sayfa numarasına tıklayınız

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1