.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

Beta Mağazaları , Satış Noktaları , Telefonları

RASTGELE >

.SERBEST KÜRSÜ

Yazan :

YORUM 0

28 Ocak 2014

Beta Mağazaları , Satış Noktaları , Telefonları

Beta Mağazaları Bir önceki konumuzda size Beta markasının ürünleri ve fiyatları hakkında bilgiler vermiştik. Yerinde görüp ürün almak isteyenler için de bu konumuzda Beta mağazaları hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Böylelikle en yakın mağaza adresini öğrenebilir veya telefon yolu ile bilgi alabilirsiniz. Beta Mağaza Adresleri Beta – Nişantaşı Adres:

Yazan :

YORUM 0

27 Ocak 2014

Beta çanta modelleri ve fiyatları

  Beta çanta modelleri Beta markasının çanta ve ayakkabılar üzerine  başarılı tasarımlara imza attığını çok iyi biliyoruz. Bu konumuzda ise çanta modelleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu güzel modellere birde indirim eklenince çok karlı bir alışverişin kapıları açılmış oldu. Bizlerde bu güzel fırsatı sizlerle paylaşmak istedik. Galeriye geçmeden

Diğer sayfalara göz atmak için lütfen sayfa numarasına tıklayınız

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1