.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

2014 Bot Modelleri

RASTGELE >

.SERBEST KÜRSÜ

Yazan :

YORUM 0

3 Ekim 2013

2014 Bot Modelleri

Yeni sezon için çıkarılmış bazı bot modelleri koleksiyonlarından derlediğimiz konumuza hoşgeldiniz. Sizler için en iyi markalardan seçmeler yapmaya çalıştık. Daha öncede buna benzer bir konu ile yeni sezon ürünlerini tanıtmıştık. Bu konumuzda marka isimleriyle çok daha ayrıntılı bir analiz sizleri bekliyor. Hangi marka yeni sezona nasıl bot modelleri ile girdi? Bu sorunun

Yazan :

YORUM 0

25 Eylül 2013

Yeni sezon bot modelleri

yeni sezon bot modelleri Yeni sezona ait birbirinden güzel bot modelleri hakkında yapmış olduğunuz araştırmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.birçok markanın birçok modeli ne sizler için analiz etmeye çalıştık. son dönemde özellikle online alışveriş sitelerinin birçok ünlü marka ve modelleri için başlattıkları indirim kampanyaları ne özel olarak sizler için inceledik .

Diğer sayfalara göz atmak için lütfen sayfa numarasına tıklayınız

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1