.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

Faik Sönmez Mağaza Adresleri , İletişim , Telefonları

RASTGELE >

.SERBEST KÜRSÜ

Yazan :

YORUM 0

28 Aralık 2013

Faik Sönmez Mağaza Adresleri , İletişim , Telefonları

Faik Sönmez Mağazaları Faik Sönmez  Türkiye çapında bir çok mağazası ile büyük beden alanında hizmet veren en kaliteli markalardan biridir. Daha önce bir çok kadın sitemizde ürünlerini , indirimlerini ve avantajlarını sizlerle paylaşmıştık. Bu konumuzda ise mağaza adresleri , satış noktaları , telefonları ve iletişim bilgileri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Yazan :

YORUM 0

5 Haziran 2013

Faik Sönmez Mağazaları , Satış Noktaları , Telefonları

İlerleyen günlerde ürünlerini detaylı tanıtacağım kaliteli bir marka olan Faik Sönmez ile ilgili iletişim ve mağaza bilgilerini paylaşmak istiyorum. Size en yakın mağazaları aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde kaliteli markaların satış noktalarını incelemeye devam edeceğiz. İSTANBUL NİŞANTAŞI : Valikonağı Cad. No: 37/1 Nişantaşı –

Diğer sayfalara göz atmak için lütfen sayfa numarasına tıklayınız

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1