.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Haziran 2014

YORUM 0

Evde Ağda Yapılışı

 • Sponsor
 • Evde Doğal Ağda Yapılışı

  Evde Doğal Ağda Yapılışı

  Kendi ağdanızı kendiniz yapmak istiyorsanız bu konuyu dikkatli okumanızda fayda var. Size en yalın haliyle yapılışı hakkında bilgiler vereceğiz.

  İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bir çok yöntemi denemiş olabilirsiniz. Daha sağlıklı olması açısından kendi ağdanızı kendiniz yapmak istiyorsanız işte yapılışı

  İlk olarak gerekli malzemeler ile başlayalım.

  Gerekli Malzemeler :

  Şeker: 3 su bardağı
  Sirke veya limon suyu 1/4 (yani bir bardağın dörtte biri ölçüsünde)
  Su 1/2 su bardağı (yarım su bardağı su)

  Şimdide yapılışı hakkında püf noktaları sizlerle paylaşalım.

  Evde Ağda Yapılışı :

  İlk olarak bir tencereye şeker koyun. Sonra içine su dökün.Orta ateşte ısıtın. Şeker eriyene kadar ara ara karıştırın. Buna sirke veya limon suyu ekleyin.Ağda kıvamını alıncaya kadar (15-20 dakika sürer) karıştırmaya devam edin. Ağdayı tencereden çıkarıp, oda sıcaklığında soğumaya bırakın. İşte ağdanız hazır! Buzdolapta muhafaza edebilirsiniz.

  Ağda Uygulanışı :

  İlk olarak ılık su ile ağda yapacağınız yeri yıkayıp durulayın, cildiniz temiz olsun ki gözenekleriniz açık olup, ağda yapmanız kolaylaşsın. Daha sonra tahta bir çubuk yardımıyla tüylerin çıkış yönüne doğru ağdayı sürün, yalnız ağdanızı kullanmadan önce kontrol edin, dayanılmayacak kadar sıcak olmasın. Ağda bandını yapıştırın ve yavaşça bastırın. Tüy büyüme yönünün tersine bandı çıkarın. Bandı kaldırırken hızlı olun.

  Daha farklı bir ağda yapılışı öğrenmek isteyenlere bu videoyu izlemelerini tavsiye edebiliriz.

  Hem yazılı hem görsel olarak anlatımımızı gerçekleştirdik. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için artık kendi ağdanızı kullanabilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz