.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Şubat 2014

YORUM 0

Eyeliner Kullanım Kılavuzu

 • Sponsor
 • kuyruklu eyeliner

  kuyruklu eyeliner

  Son dönemlerde gerçekleşen defilelerde modeller kadar makyajda konuşulur oldu. Yeni sezon defilelerinde vintage akımından uzaklaşılacağı düşünülse de bu o kadar kolay olacak gibi görünmüyor. Her geçen dönem geriye dönüş hızlı şekilde devam ediyor. Son olarak makyajlarda eyeliner konusunda geriye dönüş çok konuşulur oldu.60’lı yıllarda Brigitte Bardot ‘un kuyruklu modası günümüzde yaygın şekilde kullanılıyor. Özellikle modacılar koelskiyonlarında eyeliner konusunda bu modayı sürdürmeye kararlı gibi görünüyor. Bizde bunun üzerine bu etkili yöntemi en iyi nasıl kullanacağınız yönünde önemli bilgiler vermeye karar verdik.

  İlk adımımız baz oluşturma yöntemidir. Bir fırça yardımıyla transparan pudrayı göz kapaklarınızın üzerinde gezdirin. Bu uygulama sadece göz kapaklarının üzerindeki fazla yağı almakla kalmıyor aynı zamanda göz makyajınızın dayanıklılığını arttırıyor.

  Makyaj uzmanlarına göre en iyi fırça ile sürülen tüp eyeliner. Böylelikle ürünün göze bulaşması ya da fazla kullanım gibi bir olasılık söz konusu olmayacaktır. Jel formlu ürünler de yeni başlayanlar için kolay uygulama sağlıyor. Buna karşın kalem eyelinerlar daha kolay bulaşma riski taşıyor.

  Bir diğer maddemiz ise doğru çizgiyi öğrenmektir. Önemli olan sadece bir çizgi çekmek değil, çizgiyi alt ve üst göz kapaklarında kusursuz bir şekilde çekmek ve bitişte her iki çizgiyi de bir birine bağlayabilmek.

  Makyaj uzmanları maskarayı eyeliner kullandıktan sonra uygulamamızı kesin bir dille öneriyorlar.  Aksi takdirde çektiğiniz eyeliner çizgisini düzetmek zorlaşabilir.

  Son maddemizde ise kuruma dönemini iyi atlatmalısınız. Eyeliner sürdükten sonra gözleriniz kapalı halde kurumaya bırakmayı ihmal etmeyin. Yoksa farınızla karşma durumu söz konusu olabilir.küçük düzeltmeler için göz makyajı temizleyicisi ve kulak pamuğundan yardım alın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz