.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Şubat 2014

YORUM 0

Fabrika 2014 Modelleri , Fiyatları

 • Sponsor
 • Fabrika 2014 modelleri

  Fabrika 2014 modelleri

  Her gün yeni indirimleri sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Bir önceki konumuzda sizlere Türkiye içerisinde bulunan bütün mağazalarını paylaştığımız Fabrika markasının indirimli kadın ürünlerinden bahsedeceğiz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde en iyileri seçmek sandığımızdan daha zor oldu. Ancak sonuç itibariyle ilginizi çekecek harika ürünlerden oluşan bir galeri konu sonunda sizi bekliyor. Öncesinde konumuzu okuyarak ürünler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

  Daha önce kısım kısım ürün incelemesi gerçekleştirmiştik. Bu konuda ise Fabrika adına her ürün grubundan belli seçimlerle karşınızdayız. Bir çoğunuz en çok fiyatları merak ediyor. Bizde fiyatlar ile analizlerimize başlıyoruz.  Normal fiyatları 725 TL civarında satılan müthiş ürünler şimdi yeni indirim ile birlikte 34,50 TL ile 785 TL arasında değişen rakamlarla satılıyor. Bu müthiş indirimler geçici süre geçerli olacağından elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz. Fabrika satış noktaları haricinde online alışveriş sevenlere morhipo.com sitesinde markanın bir butiği olduğunu söyleyebiliriz. Şuan için bu indirimler online seçenek içinde geçerlidir.

  Fiyatlar konusunda gerekli bütün bilgileri size ulaştırdık. Şimdi de ürünler hakkında incelemelerimizden bahsetmek istiyoruz. Fabrika genel olarak müşteri memnuniyeti üst seviyede olan markalardan biridir. Bu konudaki vizyonunu değiştirmeden üstüne katarak yollarına devam ediyorlar. Sizlere bu galeride gösterdiğimiz bir çok ürün tarafımızca mağazalarında incelenmiştir. Her zaman beğeni ile takip edip ürünlerini paylaşmaya devam edeceğiz. Son olarak merak ettiğiniz bir çok alanda indirimli modeli 2014 Fabrika galerimizde bulabilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz