.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

RASTGELE >

Yeni Takı Modası

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

14 Ocak 2014

YORUM 0

Fabrika indirimli takım elbise modelleri

 • Sponsor
 • Fabrika erkek giyim

  Fabrika erkek giyim

  Erkek takipçilerimiz bazen bize kadınlara yönelik içeriklere ağırlık verdiğimiz için kızıyorlar. Bizde onların gönlünü alabilmek için çok uygun fiyatlardan oluşan karlı bir alışveriş önerisi sunacağız. Fabrika , kaliteli ürünleri ile her zaman beylerin tercih ettiği markalardan biri olmuştur. Konumuz içerisinde Fabrika takım elbise modelleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Kalitelsi , fiyatları , indirimleri , satış tercihleri ve modelleri hakkında bir çok bilgiye konu içerisinde ulaşabileceksiniz.

  Fabrika takım elbise modelleri , şık tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Yeni sezon ürünlerinin yanı sıra modası geçmeyen klasik modelleri ile birlikte ciddi indirimler başlattılar. Bizde bu indirimleri yakından takip ederek sizleri haberdar etmek istedik. Dilerseniz fiyatlardan bahsederek bilgilendirmeye başlayalım. Normal şartlarda 595 TL ‘ ye kadar çıkan takım elbiseler şu sıralar uygulanan indirim ile 238 TL ile 198 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Genelde böyle büyük indirimler öncesi ürünlerin fiyatları yükseltilip indirim sonrası yine aynı fiyatlara çekiliyor. Bir çok büyük marka bunu yaparak afedersiniz ama bizi enayi yerine koyuyor. Fabrika bu konuda takdir ettiğimiz markalardan biri. Sizlere ürün incelemesi yaptıktan sonra dediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Galeride en pahalı olan takım elbiseyi materyal bakımından inceledik. 53% POLYESTER 43% YÜN 4% ELAST üretilerek yapılmış. Bunlar ışığında sizler rakip markalar ile hem fiyat hemde kalite karşılaştırması yapabilirsiniz. Doğru sonucu sizler doğru yöntemleri kullandığınız sürece bulacaksınız.

  Son olarak sizlere Fabrika takım elbise modellerinden seçtiğimiz galerimizi sunuyorum.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz