.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Şubat 2014

YORUM 0

Faik Sönmez 2014 Fiyatları , İndirimleri , Modelleri

 • Sponsor
 • Faik Sönmez indirimleri

  Faik Sönmez indirimleri

  Daha önce bir çok alanda incelediğimiz kaliteli giyim markası Faik Sönmez için bu konumuzda da sizlere muhteşem haberlerimiz var. Sevgililer gününün yaklaştığı şu günlerde fırsatları sizler için dört bir koldan araştırmaya devam ediyoruz. Faik Sönmez indirimlerini görünce bahsetmeden edemedik.  Konu içerisinde bir çok alanda indirimleri bulabilirsiniz. Galeride ürünleri incelemeden önce konu içerisindeki detaylara göz atmanızı tavsiye ederiz.

  Faik Sönmez 2014 yılı ürünleri için indirimler dudak ısırtıyor. daha önce yaklaşık 1000 TL ‘ ye kadar çıkan ürün fiyatları şu sıralar 789 TL ile 29 TL arasında değişmektedir. Aksesuarda dahil olmak üzere hemen hemen bütün alanlarda indirimler var. Faik Sönmez mağazaları haricinde dilerseniz enmoda.com sitesinde açılan butiklerinden de bu ürünleri temin edebilirsiniz. Çok fazla ürün olduğundan sizler için en iyilerini seçmeye çalıştık.

  Büyük beden için alternatifin az olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Genelde büyük beden satışı yapan mağazalara girdiğinizde bazı bölümlerin eksik olduğunu görürüz. Ancak Faik Sönmez mağazalarında her alanda bol ürün seçeneği yer alıyor. Bu da seçim konusunda bizim elimizi güçlendiriyor. Kombin konusunda titiz hanımlar da bu konuda çok mutlu olacaklar. Renk konusunda bir çok alternatif yine marka tarafından bizlere sunuluyor. Şunu unutmamak gerekiyor kilonuzu göstermemek için siyah giymek zorunda değilsiniz. Kilonuz ile barışık olarak , zevkinize uygun kıyafetler giyebilmelisiniz. Bu sizi çok daha iyi gösterecektir. Modanın birinci kuralı kendine güvenmektir.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz