.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Haziran 2013

YORUM 0

Faik Sönmez Çanta Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • faik sönmez çanta modelleri

  Bir önceki konumuzda sizlere iletişim bilgileri ve mağaza adreslerini paylaşmıştım. Bu konuda ise çok beğendiğim çanta modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Faik Sönmez bu konuda hem ucuz hem de çok başarılı. Dikkat ettiyseniz genellikle ucuz ve kalite aramaya çalışıyorum. Geçtiğimiz günlerde AVM turu yaparak alışveriş konusunda bilgiler edinmeye çalıştım. Çok daha kalitesiz çantaların çok yüksek fiyatlara satıldığını gördüm. İlk işim size bu güzel çantaları tanıtmak oldu.

  Faik Sönmez kalitesinde çantaları incelemeye başlıyoruz. İlk olarak yukarıda gördüğünüz resimdeki modelleri markanın en pahalı çantalarıdır. Resme tıklayarak hem galeriye geçiş yapabilir , hem de resmi daha büyük görebilirsiniz.

  Sizlere bir çok model tanıtımı yapacağım. Herkese uygun bir model olduğunu düşünüyorum. Kimisi büyük çantaları sever. Kimisi kendisine küçük çantalar yakıştırır. Dilerseniz artık galerimize geçelim. Herhangi bir resme tıklayarak galeride keyifli yolculuğa başlayabilirsiniz.

  Not: Sitemiz üzerinde satış yoktur. Beğendiğiniz modelleri Faik Sönmez Mağazaları içerisinden temin edebilirsiniz. Fiyatlar 190 ile 150 TL arasındadır.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz