.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Haziran 2013

YORUM 0

Faik Sönmez Elbise Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • faik sönmez elbise modelleri

  faik sönmez elbise modelleri

  Büyük beden konusunda önerebileceğimiz bir marka olan Faik Sönmez için bu konuda elbise modelleri araştırması yaptık. Hem fiyat hem kalite olarak sizlere bilgi sunacağız. Bir çok desen ve rengi bünyesinde barındırdığı gibi fiyatlar konusunda da her keseye uygun modeller bulmak mümkün. 70 ile 430 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılmaktadır.

  Büyük beden elbise modelleri konusunda genel olarak Türkiye’de sıkıntı yaşanmaktadır. Ancak Faik Sönmez mağazaları içerisinde bulduğumuz zengin çeşit bizi de fazlasıyla mutlu etti. Artık sizler için hazırladığımız galeriye geçme zamanı geldi. Ürünlerin altında fiyatları yazmaktadır. Ayrıca her resimde 3 model tanıtılmaktadır. Galeriye geçerek ayrıntıl ıgörüntüleme gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ilk resme tıklayın.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz