.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Ağustos 2014

YORUM 0

Farklı Ayakkabı Modelleri

 • Sponsor
 • Farklı ayakkabı modelleri

  Farklı ayakkabı modelleri

  Moda konusunda belli sınırlarınız var mı? Burada göreceğiniz modeller marjinal seçimlerden yana olanları mutlu edecek ayakkabılardan oluşuyor. Tasarım harikası modellerin yanı sıra ”yok artık” dedirtecek ayakkabılarda bu galeri içerisinde yer alıyor. Keyifli tura geçmeden önce konu içerisinde verilen detaylara göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  Geçtiğimiz sene neon renklerin hakimiyeti ile geçildi. Neon renklerin ayakkabılara yansıması ise bu yazı buldu. Renkli kombinlerinizi tamamlayacak bu tasarımlar hala ülkemizde marjinal olarak gösteriliyor. Ancak dünya modasında ve ünlülerin kombinlerinde renkli ayakkabı modellerini sıkça görmek mümkün. Tavsiyemiz özellikle trendleri takip etmek isteyenler varsa asi ruhunuzu yansıtacak renkli modelleri tercih etmeniz yönündedir.

  Dantel bu seneye damgasını vurmaya devam ediyor. Ayakkabılar içerisinde de dantelli modeller bir hayli trend. Farklı tasarımlarla inanılmaz abiye ayakkabı modelleri bulabilmeniz mümkün. Türkiye içerisinde üretimi çok az olsa da bulunmaz durumda değil. Bu konuda sizin için örneklerimiz de var. Galeride dantelli ayakkabı modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  En ilginç ayakkabılar ise sembollü veya çeşitli nesnelere benzetilen ayakkabılardan oluşuyor. Örneğin sapana , arabaya veya merdivenli bir kaydırağa benzetilen ayakkabıları bulmanız mümkün. İşte asıl bu ayakkabılar dünya içinde marjinal seçimlerdir. Bu tarz ayakkabılar ile gittiğiniz davetlerde veya mekanlarda ilgi odağı olacağınız kesin.  Örneklere bakmaya ne dersiniz?

  Aslında sizlere sunabilecek bir çok farklı model olsa da paylaşacaklarımız şimdilik bu kadar. Listemize eklenmesini istediğiniz modelleri iletişim bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz