.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Mayıs 2014

YORUM 0

Farklı Havlu Kenarı Örnekleri , Modelleri

 • Sponsor
 • En güzel havlu kenarı modelleri

  En güzel havlu kenarı modelleri

  Klasik modellerden sıkıldıysanız sizlere farklı havlu kenarı örnekleri sunacağız. konu içerisinde yer alan modellerin çok kolay bir şekilde örneklerini çıkarabilirsiniz. Özenle seçilmiş bir galeri sizi bekliyor. Çoğu yeni klasik modellerden çok farklı bir görüntüye sahip.

  Öncelikle sizlerde konumuza katkıda bulunabilirsiniz. Kendi örneklerinizi sitemizde yayınlatarak el işlerinizi satabilirsiniz. Bu konu ile ilgili iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi konumuza geri dönelim. Her sitede hemen hemen aynı örnekleri görüyoruz. Bizde bu bir konu içerisinde bulabildiğimiz farklı el emeklerini sunalım istedik. Konu içerisinde bulunan resimleri öncelikle nasıl inceleyeceğimizi bilelim.

  Öncelikle resimlerden ilginizi çekene tıklayın. Böylece büyük boy olarak açılacak olan resimde örneği rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Bu büyüklük yeterli gelmeze bilgisayarınıza resmi kaydedin. Sonrasında büyüterek fotokopisini çektirebilirsiniz. Ancak sitemizde yer alan büyüklük size yeterli gelecektir. Bilgisayarınızda bulunan büyüteç ile de gerekirse daha da büyütebilirsiniz. Hadi şimdi galerimizde yer alan modellere bir göz atalım.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz